Splnený sen: V kasíno eTIPOS.sk vyhral za 16 centov Zlatý multilevel jackpot 76 115 €

Splnený sen: V kasíno eTIPOS.sk vyhral za 16 centov Zlatý multilevel jackpot 76 115 €

Tomu sa povie splnený sen! Šťastný výherca v kasíno eTIPOS.sk premenil 16 centový spin na Zlatý multilevel jackpot v hodnote 76 115 €.

Šťastie nováčikov alebo jednoducho mal len svoj deň? Účet v online kasíno eTIPOS.sk si hráč s nickom Vol*** založil len pred necelým mesiacom a už sa stihol postarať o jednu z top výhier.

Bol štvrtok 20.4. a na hodinách svietil čas 20:40, keď nastal ten magický moment. Vol*** trávil večer zábavou v spomínanom online kasíne a konkrétne roztočil valce na hre Diamondz.

Zlatý multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk priniesol takmer 80 000 € výhru

Nastavil si hodnotu spinu na 16 centov a po jednom zo zatočení to prišlo! Zistil, že trafil Zlatý multilevel jackpot v závratnej hodnote 76 115 €. Postaral sa tak o jednu z najvyšších výhier.

Lov na diamanty v slote Diamondz dopadol úspešne a Vol*** môže plánovať, kam investuje svoje milióny. Pretože v prepočte na bývalé slovenské koruny vyhral viac ako dva milióny. Blíži sa leto a tak si môže schuti zalistovať v katalógu cestovnej kancelárie a vybrať si svoju vysnívanú destináciu.

Milujete loto? Skúste hrať tipos loto a možno sa stane vašim šťastným dňom!

Kasíno eTIPOS.sk rozdáva parádne výhry, ale aj radosť z hry. Veď len nedávno rozšírilo svoju bohatú ponuku výherných slotov o ďalšie novinky. Spoznal si už tajomstvá podmorských hlbín s hrami Mega Carp Caramba, Clownfish? Okúsil si pirátske dobrodružstvo s hrou Bay of Pirates alebo okúsil šťavnaté ovocie a padajúce peniaze v hre Money Fall? Pre milovníkov stolových hier zas pribudla European Roulette, ktorá je vďaka jednému symbolu 0 výhodnejšia pre hráčov ako americká verzia rulety.

Pre hráčov, ktorí obľubujú stolové hry to však nie je zďaleka všetko. Veď kasíno eTIPOS.sk oživilo v online svete klasiku z čias hlbokého socializmu známu pod názvom Plátýnko. Obľúbená kartová hra v novom šate prináša skvelú zábavu, pre mnohých oživuje spomienky a ponúka možnosti atraktívnych výhier.

Aj napriek tomu, že padol Zlatý multilevel jackpot, stále máte v online kasíno eTIPOS.sk možnosti krásnych jackpotových výhier. Napokon, samotný Zlatý multilevel jackpot už má hodnotu viac ako 50 000 € a Amusnet Interactive Jackpot na najvyššej úrovni okolo 40 000 €.  Tech4Bet Royal Jackpot presiahol métu 30 000 € a prináša tiež skvelú možnosť výhry.