So Zeusom až na hráčsky Olymp! Nádielka nových hier v kasíno eTIPOS.sk

So Zeusom až na hráčsky Olymp! Nádielka nových hier v kasíno eTIPOS.sk

Čo tak vystúpať s bájnym Zeusom až na hráčsky Olymp? Predstavujeme päť nových hier v kasíno eTIPOS.sk.

Novinky v kasíno eTIPOS.sk

Zeus Wild Thunder

Božsky dobrý a zaujímavý výherný slot od spoločnosti Synot Games. Ak milujete staroveké grécke báje, tak jednu z nich môžete prežiť na vlastnej koži. A možno to skončí bájnou výhrou! Poskladajte niektoré zo 40 výherných línií a nechýbajú ani špeciálne symboly či možnosť získania voľných roztočení.

African Sunset 2

Pokračovanie obľúbenej hry od GameArt z roku 2015 teraz v ponuke kasíno eTIPOS.sk. Opäť nechýbajú divoké zvieratá na vyprahnutom africkom kontinente a množstvo zábavy. Vyprahnutá savana je síce neľútostná, no hráčov poteší zaujímavými bonusovými funkciami. Nechýbajú free spiny, ale v hre nájdete aj netradičnú funkciu Kúpiť bonus, v rámci ktorej si dokáže kúpiť 8, 10 alebo 12 roztočení zdarma.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Fruit Joker

Klasika s ovocím a žolíkom od spoločnosti Adell, ktorá si ale určite nájde svojich priaznivcov. Na štyroch valcoch máte možnosť poskladať až 81 výherných kombinácií. Čo nepoteší, je nižšia výhernosť, pretože RTP má hodnotu len okolo 94 %.

Fruity Gold 81

Osvedčená klasika, ktorú ale milujú hráči aj v súčasnej dobe. To sú ovocné automaty a Fruity Gold 81 od Synotu rozširuje ich ponuku v kasíno eTIPOS.sk. Ovocné symboly na čiernom pozadí nádherne vyniknú a vizuálne hra vyzerá sviežo. Na štyroch valcoch skladáte 81 výherných kombinácií a poteší Double Wild s multiplikátorom x2 či Mystery symbol.

4×4 Fruits

Je ďalším ovocným slotom medzi novinkami v spomínanom online kasíne.

Ďalšia svieža a pestrá dávka noviniek pred blížiacimi sa vianočnými sviatkami určite poteší. A čo určite poteší je aj možnosť zbierania v týchto hrách body do rebríčka kasínovej ligy. Nezabudnite na možnosť získania niektorého z nadupaných jackpotov. Spomenieme EGT jackpot, ktorý má na najvyššej úrovni hodnotu už takmer 50 000 €. Obľúbený Zlatý multilevel jackpot môže navýšiť váš účet o zhruba 35 000 € a okolo 12 000 € je v hre v rámci Synot progressive bonusu na diamantovej úrovni.

Ako vidíte, zábava v kasíno eTIPOS.sk nikdy nekončí!