Skús Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Pohoda pri cukrovinkách alebo radšej pirátske dobrodružstvo?

Skús Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Pohoda pri cukrovinkách alebo radšej pirátske dobrodružstvo?

Kasíno eTIPOS.sk tradične prináša Hot sloty týždňa. Tentoraz si môžete v tejto online herni užiť pohodu v kráľovstve cukroviniek alebo sa vydať na dobrodružnú pirátsku výpravu.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

SUPER SWEETS

Pre všetkých milovníkov sladkostí a cukroviniek prináša spoločnosť Betsoft tento atraktívny slot. Päť valcov, tri riadky a 10 výherných línií. Návratnosť stávok je na úrovni okolo 95 %, čo predstavuje priemer. Vitajte v kráľovstve sladkostí! Pri hraní Super Sweets sa budete cítiť ako pri návšteve cukrovinkového obchodu. Roztomilý kreslený dizajn a prevládajúca ružová farba. Takto by si deti predstavovali asi kráľovstvo sladkostí. Pre hráčov v online kasíno eTIPOS.sk môžu tieto sladkosti nadobudnúť ešte sladšiu chuť, v prípade, že prinesú atraktívne výhry. Kotúče majú štýlový dizajn a vyzerajú ako nádoby na sladkosti. Ružový kúsok žuvačky predstavuje wild symbol a zlatý tiket je scatter symbolom. Po vytočení troch scatter symbolov spustíte funkciu free spinov a hráč získa päť voľných roztočení zdarma. Hra Super Sweets má tiež špeciálny symbol cukríka, ktorý sa objavuje len na druhom, treťom alebo štvrtom valci. Prináša „lepkavý“ wild symbol alebo zlatý tiket.

Super Sweets

zdroj: betsoft.com

RICH PIRATES

Milovníci Pirátov z Karibiku si zaručene prídu na svoje. Aj všetci, ktorí majú radi dobrodružstvá, adrenalín a lákavé výhry. Symboly ako truhlica s pokladom, delá, lebky, tajomná mapa, to všetko zodpovedá pirátskej tematike a skvele dotvárajú atmosféru hry. Výherný automat s piatimi valcami a troma radmi symbolov. Tých je v hre dovedna jedenásť, z nich najcennejšia je lebka. Teda lebka je wild symbol. Scatter symbolom je kompas, ktorý vám ukáže smer k 10 free spinom a dvojnásobnej výhre. Pirátske dobrodružstvo v kasíno eTIPOS.sk práve začína!

Rich Pirates

zdroj: synotgames.com

MULTI SPIN

Ovocný slot od obľúbenej spoločnosti egaming. Navonok tento automat vyzerá klasicky, ale scatter symbol MULTI SPIN prináša Extra multiplikátor a ten vás môže zaviesť za pozoruhodnými výhrami. Znásobuje výhry dvoj, štvor alebo až šesťnásobne a to už sa bavíme o možnosti naozaj zaujímavých čiastok. Návratnosť stávok (RTP) sa šplhá až k hodnote 98 %. Multi Spin je štvorvalcový slot s troma radmi symbolov, prináša 81 výherných línií.

Multi Spin

zdroj: e-gaming.cz

Hraj hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk, užívaj si skvelú hazardnú zábavu a zabojuj tiež o atraktívne jackpoty. A nezabúdaj, že aj v mesiaci august beží obľúbená kasínová liga s celkovou dotáciou 50 000 eur.