Augustová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk s veľkou novinkou

Augustová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk s veľkou novinkou

Po Letnej lige, ktorá hráčov v kasíno eTIPOS.sk sprevádzala počas júna a júla prichádza Augustová liga s jednou veľkou novinkou!

Jún a júl patrili Letnej kasíno lige, v ktorej sa hralo o celkovú dotáciu až 100 000 €. Prichádza august a s nástupom tohto letného mesiaca prichádza aj nová edícia kasínovej ligy. Tentoraz s jednou veľkou novinkou!

Veľká novinka v augustovej lige v kasíno eTIPOS.sk

Pravidelní hráči určite v poslednom období spozorovali v spomínanom online kasíne, že prebiehajú tematické týždňové turnaje. Práve v týchto tematických turnajoch spočíva zmieňovaná veľká novinka, ktorú prinesie Augustová kasíno liga.

Joker turnaj, Magický turnaj, Klasický turnaj, Ovocný turnaj či Kráľovský turnaj budú mať svoj vlastný rebríček. Nebudú chýbať ani obľúbené víkendové Hot turnaje. V auguste si kasínovú ligu budete užívať s najobľúbenejšími témami výherných slotov.

Hrajte a vyhrávajte obrovské jackpoty na tipos eurojackpot.

Samozrejme, zostávajú Double days, ktoré dokážu byť rozdielové. Ide o vybrané dni, počas ktorých sa nazbierané body počítajú dvojnásobne. Kasíno eTIPOS.sk ich počas augustovej ligy naplánovalo na 8. až 12. augusta a 20. až 26. augusta. Tieto dni si nezabudnite vo svojich kalendároch poznačiť červenou, aby ste nezabudli, že sa hrá o dvojnásobné body!

Zostáva aj možnosť získania free spinov. V termíne od 13. augusta do 19. augusta máte možnosť získať počas každého dňa v uvedenom období 10 voľných roztočení. Stačí splniť jednoduchú podmienku a to pretočenie aspoň 30€ vo večerných turnajoch. Počas siedmich dní máte možnosť nazbierať spolu 70 free spinov.

Augustová liga v kasíno eTIPOS.sk nie je, samozrejme, len o zbieraní bodov do rebríčka, ale aj o možnosti zabojovať o skvelé jackpoty. Obzvlášť Zlatý multilevel jackpot zvykne byť k hráčom veľmi štedrý. Svoje by o tom vedel rozprávať hráč s nickom PRE***, ktorý 13. júla na hre Book of Secrets získal fantastickú výhru vo výške 45 022 €.

Hraj svoje obľúbené hry, zbieraj body do Augustovej kasínovej ligy, užívaj si tematické turnaje, zbieraj free spiny, nezabudni využiť Double days a možno sa na teba usmeje aj jackpotové šťastie.