Roztoč to s novými slotmi v kasíno eTIPOS.sk

Roztoč to s novými slotmi v kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk prináša nádielku nových slotov. Vyber si svojho favorita a roztoč valce naplno!

Zistite, či sú vaše čísla víťazné! Skontrolujte si tipos loto výsledky.

Štyri hot sloty v kasíno eTIPOS.sk

Sticky Joe

Tento slot patrí do seriálovej rodiny Respin City. Zaži dobrodružstvo s bývalým policajným vyšetrovateľom, ktorý je na stope skorumpovaným policajtom. Policajný vyšetrovateľ Sticky Joe plní v tomto slote funkciu wild symbolu. V prípade, že wild tvorí súčasť výhernej kombinácie, tieto wild symboly sa uzamknú a spustí sa funkcia respin s dotáčaním ostatných valcov. Čím viac výherných kombinácií vytvoríš, tým dlhšie točíš. No neznie to parádne?

Respin City: Sticky Joe

zdroj: Tech4Bet

Spacejammers

Ďalšia zaujímavá novinka v kasíno eTIPOS.sk. Tím hrdinov sa vydáva na boj proti zločincom v celej galaxii, tak presne tento námet si pripravila spoločnosť Tom Horn v slote Spacejammers. Skvelé grafické spracovanie, dobré odmeny aj funkcie budú hráčov zaručene baviť. Tento slot má 5×3 valcov a 9 výherných línií. Nechýbajú wild a scatter symboly, ani obľúbené free spiny.

Spacejammers medzi hot slotmi v kasíno eTIPOS.sk

zdroj: Tom Horn Gaming

Wildfall

Wildfall od spoločnosti Adell prináša tematiku pirátov, ktorá je tiež medzi hazardnými hráčmi veľmi obľúbená. Nemôžu chýbať typické symboly ako napríklad pirát, prekrížené šable, prekrížené pištole, papagáj, pergamen, pirátka, kompas či sudy s rumom. Hráčov určite bude zaujímať, že po vytočení troch symbolov Bonus získajú 10 free spinov.

Wildfall

zdroj: Adell

Triple Joker

Ovocný slot z dielne Tom Horn Gaming, ktorý prináša skvelú zábavu a možnosť solídnych výhier. Symboly Žolíka, hra riziko, stredná volatilita, priemerná výhernosť až 97 % a populárna ovocná téma patria medzi plusy tejto hry. Za mínusy možno považovať chýbajúci progresívny jackpot a absentujúce obľúbené bonusové funkcie.

Nádielka nových slotov v kasíno eTIPOS.sk ti prinesie nové možnosti zábavy a tiež nové šance na lákavé výhry. Určite už vieš, že v tomto kasíne máš neustále možnosť bojovať o lukratívne jackpoty. Takmer 30 000 € ponúka Tech4Bet Royal Jackpot. O 15 000 € hráš v rámci Synot progressive bonusu na diamantovej úrovni a Zlatý multilevel jackpot ti môže priniesť neuveriteľných 70 000 €.

Nezabúdaj, že stále máš aj možnosť zamiešať poradím v rámci aprílovej kasíno ligy.