Prvoaprílové žarty bokom: Kasíno eTIPOS.sk štartuje novú edíciu kasínovej ligy

Prvoaprílové žarty bokom: Kasíno eTIPOS.sk štartuje novú edíciu kasínovej ligy

Toto nie je žiadny prvoaprílový žartík! Kasíno eTIPOS.sk štartuje novú edíciu kasínovej ligy s celkovou dotáciou 50 000 €.

Kasínová liga už spravila z množstva hráčov šťastných výhercov. Chceš patriť medzi nich?

Kasíno eTIPOS.sk štartuje aprílovú kasíno ligu s dotáciou 50 000 €

Aprílová kasíno liga ponúka celkovú dotáciu vo výške 50 000 €, ktoré si podelia tí najlepší. Ak chceš patriť medzi nich, tak poď do toho a zapoj sa!

Kasínová liga v apríli bude prebiehať bez výraznejších zmien oproti predošlým edíciám. Hráš sloty, zbieraš body do rebríčka a snažíš sa o čo najlepšie postavenie v ňom.

Snívate o vyhraní veľkých peňazí? Skúste svoje šťastie na tipos euromiliony.

Určite nezabudni poznačiť do svojho kalendára termín od 3. do 16. 4., pretože počas tohto obdobia prebiehajú obľúbené a očakávané Double days. Dni, ktoré menia osud hry a počas ktorých zbieraš dvojnásobné body. Tieto dni môžu znamenať rozdiel v konečnom zúčtovaní.

S kasínovou ligou sa už tradične spájajú aj free spinové špeciály za hranie vo večerných turnajoch.

Nezabúdaj, že hráš nielen o podiel z celkovej dotácie 50 000 €, ale tiež o lukratívne jackpoty, ktoré kasíno eTIPOS.sk tradične ponúka.

Okolo 35 000 € prináša Tech4Bet Royal Jackpot, zhruba 20 000 € čiastky sú v hre v Amusnet Interactive Jackpots na najvyššej úrovni. Ale tiež v Synot progressive bonuse na diamantovej úrovni. A to najlepšie na koniec: Zlatý multilevel jackpot ponúka čiastku 90 000 €! Pamätáte? Len nedávno šťastný výherca v Zlatom multilevel jackpote vyhral neuveriteľných 130 000 €.

Apríl je mesiac známy veľkonočnými sviatkami, ale pre milovníkov hazardnej zábavy môže byť sviatkom aprílová kasíno liga. Skvelá zábava, súťaženie s ostatnými hráčmi o čo najlepšiu pozíciu v rebríčku a podiel z dotácie 50 000 €. To všetko môžeš zažiť aj ty!

Nezabudni na Double days, počas ktorých môžeš vylepšiť svoje bodové konto dvojnásobne a výraznejším spôsobom postúpiť v rebríčku.

Kasíno eTIPOS.sk drží nohu na plyne a hráčov zásobuje neustále zaujímavými akciami či novými hrami. Len nedávno pribudli do ponuky výborné hry ako Roboland či Firedrake´s Fortune. Ak si ich ešte neskúsil, tak neváhaj a poď na to!