Rozlúskni tajomstvo Aztékov. Toto sú tri nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Rozlúskni tajomstvo Aztékov. Toto sú tri nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk predstavilo trojicu horúcich noviniek a ubezpečujeme, že ide o skutočne atraktívne sloty. Simply Hot 4, Aztec Mystery a Hardcore, poďme si ich bližšie predstaviť.

Kasíno eTIPOS.sk predstavilo trojicu nových hier

SIMPLY HOT 4

Tradičný ovocný slot z dielne spoločnosti Kajot Games, ktorý prináša zábavu na piatich valcoch a poskladať môžeš štyri výherné línie. Nechýbajú typické ovocné symboly ako napríklad citróny, čerešne, slivky, hviezdy či sedmičky. Najvyššia výhra v tomto slote dosahuje 1000-násobok vkladu a priemerná návratnosť stávok (RTP) má hodnotu okolo 96 %. Nechýbajú typické wild a scatter symboly. Ovocná klasika, ktorá neurazí a poteší každého priaznivca tohto typu zábavy.

Hrajte vaše obľúbené kasínové hry na tipos casino a užite si autentickú kasínovú atmosféru.

AZTEC MYSTERY

Vydaj sa do hustej a nebezpečnej džungle rozlúštiť tajomstvo bájnych Aztékov. Podarí sa ti objaviť tajomný aztécky poklad? Aztec Mystery je päťvalcový a trojradový slot od spoločnosti Apollo Games, ktorý prináša tridsať výherných línií. Nazbieraj sedem až deväť scatter symbolov a poteší ťa 8,15 alebo 30 free spinov. Maximálna výhra v tomto svete Aztékov dosahuje hodnotu 500-násobku vkladu. Výrobca uvádza pri tejto novinke v kasíno eTIPOS.sk na svojich stránkach návratnosť stávok v širokom rozmedzí od 85 do 99 %.

HARDCORE

Opäť tu máme niečo z ovocného súdka. Slot Hardcore od spoločnosti Tech4Bet prekvapí svojou jednoduchosťou a pripomína hracie automaty zo starej školy. Tri valce s troma radmi symbolov, žiadne špeciálne bonusové funkcie, no proste skvelá hra pre menej skúsených hráčov alebo úplných začiatočníkov.

Uži si množstvo zábavy s trojicou noviniek v kasíno eTIPOS.sk a ešte oveľa viac! Aj hraním na týchto nových slotoch môžeš zbierať body do rebríčka júnovej kasínovej ligy a zamiešať celkovým poradím. Navyše tiež môžeš usilovať o niektorý z nadupaných jackpotov, ktoré má táto online herňa v ponuke.

Zhruba 40 000 € ponúka Zlatý multilevel jackpot, ktorý už potešil svojím zlatým leskom mnohých hráčov. O 30 000 € môžeš hrať v rámci Amusnet Interactive Jackpotu a takmer rovnakú hodnotu už dosiahol aj Strieborný multilevel jackpot. Rovnako takmer métu 30 000 € dosiahol Tech4Bet Royal Jackpot.