Exkluzívne novinky v kasíno eTIPOS.sk: Svet robotov aj hrozivých drakov

Dobrej zábavy nikdy nie je dosť a v duchu tohto hesla kasíno eTIPOS.sk prináša ďalšie exkluzívne novinky.

Free Diamonds

Výherný automat od spoločnosti Adell s tematikou drahých kameňov – diamantov. V lesku týchto jagavých luxusných kamienkov vieš poskladať 26 výherných línií. Bonusová hra s expandujúcim Wild symbolom chytí za srdce každého milovníka hazardnej zábavy. Potrebuješ len zostaviť na valcoch slovíčko FREE.

Free Diamonds novinkou v kasíno eTIPOS.sk

zdroj: etipos

Hoop Up Joker

Ovocná pecka od spoločnosti Tech4Bet v ponuke kasíno eTIPOS.sk. Okrem sviežej dávky ovocia a vitamínov na teba čaká 40 výherných línií. Wild symbol tradične dopĺňa chýbajúce symboly a Scatter symbol ti odomkne pri zhodne na troch valcoch bonusovú hru s možnosťou získania piatich free spinov. A pozor, špeciálna funkcia! Ak vytočíš na prvom valci všetky zhodné symboly a zároveň na ostatných valcoch nájdeš aspoň jeden Wild symbol, tak sa začnú diať veci. Náhodný počet symbolov bude zamenených za tie, ktorými je pokrytý prvý valec.

Hook Up Joker

zdroj: etipos.sk

Ďalšie exkluzívne novinky v kasíno eTIPOS.sk

Firedrake´s Fortune

Pripoj sa k tímu Vikingských hrdinov a osloboď z dračích pazúrov poklad! Kalamba Games prináša túto mimoriadne atraktívnu hru s fantasy tematikou. Vytoč tri symboly dračieho oka a si v bonusovej hre o free spiny. Hráči majú možnosť zvoliť si úroveň násobiteľa vkladov (1x, 2x alebo 3x) a oplatí sa zbierať aj dračie vajcia, ktoré ťa môžu priviesť k špeciálnemu zatočeniu s 1,2 alebo 3 expandujúcimi divokými multiplikátormi Plus a k parádnym výhram.

Firedrakes Fortune

zdroj: etipos

Sadie Swift: Guns´n Glyphs

Vzrušujúca zmes tém v štýle Indiana Jonesa a Tomb Raidera. Sexi kovbojka ako hlavná hrdinka tohto nového slotu v kasíno eTIPOS.sk vás vytiahne na dobrodružnú výpravu plnú adrenalínu a lákavých výhier. Loví staroegyptské artefakty na piatich valcoch a dvadsiatich výherných líniách. Užite si dobrodružstvo naplno s multiplikátormi výhier alebo expandujúcimi symbolmi. Zaujímavosťou je možnosť výberu z free spinov Divokého Západu alebo starovekého Egypta. Nakoľko každá možnosť má svoje špecifické vlastnosti.

Sadie Swift

zdroj: etipos

Roboland

Scenár slotu Roboland je ako z hollywoodskeho filmu! Tvojím cieľom je poraziť zlého vedca, ktorý v útrobách svojho podzemného laboratória buduje armádu zlých robotov a plánuje zničiť svet. Ty musíš postaviť armádu „odpadlíkov“ z radov jeho robotov, ktorí boli až príliš „milí“ na jeho zlovestné účely. Uži si naplno zábavu s týmto robotickým slotom.

Roboland novinkou v kasíno eTIPOS.sk

zdroj: etipos

Royal Fruits

Ovocná klasika, ktorú prináša spoločnosť Adell a môžeš ju vyskúšať v kasíno eTIPOS.sk. Špecalitou slotu Royal Fruits je vysoká výhernosť, ktorá dosahuje hodnotu až 97 %. Päťvalcový výherný automat, ktorý ponúka 11 fixných výplatných línií. Nechýbajú špeciálne funkcie a symboly, ktoré robia z hry Royal Fruits ešte zaujímavejší kúsok. Wild symbol v podobe štítu s nápisom Wild nahrádza akýkoľvek chýbajúci symbol vo výhernej línii, okrem symbolu Scatter. Scatter symbol má podobu mini herného automatu s nápisom Bonus a umožňuje spustiť bonusovú hru.

Podľa počtu bonusových symbolov sa na obrazovke objaví počet mini výherných automatov. Za tri bonusové symboly dostaneš tri mini automaty, štyri bonusové symboly prinesú 6 mini automatov a päť bonusových symbolov ti dáva možnosť roztočiť 9 mini automatov. Všetky mini automaty v bonusovej hre sa roztočia a hra končí vo chvíli, keď sa na všetkých objaví symbol X, ktorý znamená, že tento mini automat neprinesie žiadnu výhru.

Vyber si z exkluzívnej ponuky nových slotov v kasíno eTIPOS.sk a uži si kopec zábavy a možností na skvelé výhry!