Exkluzívne novinky v kasíno eTIPOS.sk: Svet robotov aj hrozivých drakov

Exkluzívne novinky v kasíno eTIPOS.sk: Svet robotov aj hrozivých drakov

Dobrej zábavy nikdy nie je dosť a v duchu tohto hesla kasíno eTIPOS.sk prináša ďalšie exkluzívne novinky.

Free Diamonds

Výherný automat od spoločnosti Adell s tematikou drahých kameňov – diamantov. V lesku týchto jagavých luxusných kamienkov vieš poskladať 26 výherných línií. Bonusová hra s expandujúcim Wild symbolom chytí za srdce každého milovníka hazardnej zábavy. Potrebuješ len zostaviť na valcoch slovíčko FREE.

Free Diamonds novinkou v kasíno eTIPOS.sk

zdroj: etipos

Hoop Up Joker

Ovocná pecka od spoločnosti Tech4Bet v ponuke kasíno eTIPOS.sk. Okrem sviežej dávky ovocia a vitamínov na teba čaká 40 výherných línií. Wild symbol tradične dopĺňa chýbajúce symboly a Scatter symbol ti odomkne pri zhodne na troch valcoch bonusovú hru s možnosťou získania piatich free spinov. A pozor, špeciálna funkcia! Ak vytočíš na prvom valci všetky zhodné symboly a zároveň na ostatných valcoch nájdeš aspoň jeden Wild symbol, tak sa začnú diať veci. Náhodný počet symbolov bude zamenených za tie, ktorými je pokrytý prvý valec.

Hook Up Joker

zdroj: etipos.sk

Ďalšie exkluzívne novinky v kasíno eTIPOS.sk

Firedrake´s Fortune

Pripoj sa k tímu Vikingských hrdinov a osloboď z dračích pazúrov poklad! Kalamba Games prináša túto mimoriadne atraktívnu hru s fantasy tematikou. Vytoč tri symboly dračieho oka a si v bonusovej hre o free spiny. Hráči majú možnosť zvoliť si úroveň násobiteľa vkladov (1x, 2x alebo 3x) a oplatí sa zbierať aj dračie vajcia, ktoré ťa môžu priviesť k špeciálnemu zatočeniu s 1,2 alebo 3 expandujúcimi divokými multiplikátormi Plus a k parádnym výhram.

Firedrakes Fortune

zdroj: etipos

Sadie Swift: Guns´n Glyphs

Vzrušujúca zmes tém v štýle Indiana Jonesa a Tomb Raidera. Sexi kovbojka ako hlavná hrdinka tohto nového slotu v kasíno eTIPOS.sk vás vytiahne na dobrodružnú výpravu plnú adrenalínu a lákavých výhier. Loví staroegyptské artefakty na piatich valcoch a dvadsiatich výherných líniách. Užite si dobrodružstvo naplno s multiplikátormi výhier alebo expandujúcimi symbolmi. Zaujímavosťou je možnosť výberu z free spinov Divokého Západu alebo starovekého Egypta. Nakoľko každá možnosť má svoje špecifické vlastnosti.

Sadie Swift

zdroj: etipos

Roboland

Scenár slotu Roboland je ako z hollywoodskeho filmu! Tvojím cieľom je poraziť zlého vedca, ktorý v útrobách svojho podzemného laboratória buduje armádu zlých robotov a plánuje zničiť svet. Ty musíš postaviť armádu „odpadlíkov“ z radov jeho robotov, ktorí boli až príliš „milí“ na jeho zlovestné účely. Uži si naplno zábavu s týmto robotickým slotom.

Roboland novinkou v kasíno eTIPOS.sk

zdroj: etipos

Royal Fruits

Ovocná klasika, ktorú prináša spoločnosť Adell a môžeš ju vyskúšať v kasíno eTIPOS.sk. Špecalitou slotu Royal Fruits je vysoká výhernosť, ktorá dosahuje hodnotu až 97 %. Päťvalcový výherný automat, ktorý ponúka 11 fixných výplatných línií. Nechýbajú špeciálne funkcie a symboly, ktoré robia z hry Royal Fruits ešte zaujímavejší kúsok. Wild symbol v podobe štítu s nápisom Wild nahrádza akýkoľvek chýbajúci symbol vo výhernej línii, okrem symbolu Scatter. Scatter symbol má podobu mini herného automatu s nápisom Bonus a umožňuje spustiť bonusovú hru.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Podľa počtu bonusových symbolov sa na obrazovke objaví počet mini výherných automatov. Za tri bonusové symboly dostaneš tri mini automaty, štyri bonusové symboly prinesú 6 mini automatov a päť bonusových symbolov ti dáva možnosť roztočiť 9 mini automatov. Všetky mini automaty v bonusovej hre sa roztočia a hra končí vo chvíli, keď sa na všetkých objaví symbol X, ktorý znamená, že tento mini automat neprinesie žiadnu výhru.

Vyber si z exkluzívnej ponuky nových slotov v kasíno eTIPOS.sk a uži si kopec zábavy a možností na skvelé výhry!