Prehra? Nevadí, využi 10 % cash back na Kalamba slotoch v kasíno eTIPOS.sk

Prehra? Nevadí, využi 10 % cash back na Kalamba slotoch v kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk prináša neustále novinky a zaujímavosti pre hráčov. Nedarí sa ti podľa predstáv? Tak neváhaj a využi 10 % cash back na Kalamba slotoch.

Cash back vo výške 10 % na Kalamba slotoch v kasíno eTIPOS.sk

Nie každý deň je nedeľa, zvykne sa hovoriť. A ako hazardný hráč to určite veľmi dobre poznáš. Niekedy máš pocit, že ti padá všetko na čo siahneš a darí sa ti výborne. Inokedy zas presne naopak. Ale nezúfaj, pretože kasíno eTIPOS.sk prináša 10 % cash back na vybraných Kalamba slotoch.

Táto akcia platí od 28. do 30. marca 2023 a hodnota cash backu je vo výške 20 €. To znamená, že kasíno ti vráti späť maximálne túto sumu. Bonus vo forme cash backu dostaneš na svoje konto nasledujúci deň po splnení podmienok na jeho pripísanie.

Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa prihlásiť? Skúste etipos prihlásenie a užite si pohodlie domova.

10 % cash back dostaneš v prípade negatívnej bilancie v hodnote 10 € alebo viac pri vybraných slotoch od Kalamby: Goblins & Gemstones, Griffin’s Quest, Joker Max, Sadie Swift: Guns ‚n Glyphs, Sky Hunters, Big Bounty Bill, Blazing Bull, Caribbean Anne, Ducks Till Dawn, Firedrake’s Fortune.

Vyber si niektorú z týchto skvelých hier, zaži skvelú zábavu a ak sa ti náhodou nebude dariť úplne podľa predstáv, nezúfaj a využi 10 % cash back.

Fantastické jackpoty

V kasíno eTIPOS.sk môžeš bojovať o fantastické jackpoty. Napríklad Zlatý multilevel jackpot sa už blíži k hodnote 90 000 €. Ďalej Tech4Bet Royal Jackpot už presiahol hranicu 30 000 € a stále rastie. Potom je tu novinka v podobe Amusnet Interactive Jackpots, ktorý má na najvyššej úrovni hodnotu okolo 20 000 €. K tejto čiastke sa šplhá aj Synot progressive bonus na diamantovej úrovni.

Finiš marcovej kasíno ligy

Využi ešte posledné marcové dni a zamiešaj poradím v rebríčku marcovej edície kasíno ligy, ktorej celková dotácia je skvelých 50 000 €. Zabojuj ešte o čo najlepšie umiestnenie a odkroj si z tohto koláča čo najväčší kus. Navyše nezabudni na to, že počas posledných piatich marcových dní máš možnosť za hranie vo večerných turnajoch získať free spiny. Počas každého z týchto piatich večerov v kasíno eTIPOS.sk môžeš získať 10 free spinov.