Marcová kasínová liga v online kasíno eTIPOS.sk odštartuje poriadne zhurta – Double days hneď na úvod!

Marcová kasínová liga v online kasíno eTIPOS.sk odštartuje poriadne zhurta – Double days hneď na úvod!

Online kasíno eTIPOS.sk odštartuje marcovú edíciu kasínovej ligy poriadne zostra! A to obľúbenými Double days.

Pripraviť sa, pozor, štart! Marcovú kasíno ligu odštartujú obľúbené Double days, teda dni, počas ktorých nazbierané body majú dvojnásobnú hodnotu a môžu byť rozhodujúce v konečnom poradí. Prvú várku Double days si kasíno eTIPOS.sk pripravilo pre teba od 1. do 7. marca a druhá várka prebehne od 20. do 26. marca.

V marci hráš o podiel z celkovej dotácie 50 000 €  a nemôžu chýbať ani free spiny za hranie vo večerných turnajoch. Túto možnosť dostaneš počas posledných piatich dní v mesiaci (od 27. marca do 31. marca). Počas každého z týchto večerov môžeš získať 10 free spinov a spolu teda môžeš nazbierať 50 voľných roztočení.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Zaútoč na svoj podiel v kasínovej lige alebo na zaujímavé jackpoty v kasíno eTIPOS.sk

Ako tradične, aj počas marcovej kasínovej ligy hráš nielen o body a poradie v rebríčku, ale aj o atraktívne jackpoty. Kasíno eTIPOS.sk prináša zaujímavé možnosti na parádne výhry. Napríklad hráš o viac ako 50 000 € v EGT jackpote, takmer 20 000 € ponúka Synot progressive bonus na diamantovej úrovni. A najväčšia bomba – Zlatý multilevel jackpot, v ktorom hráš o neuveriteľných takmer 90 000 €!

Novinkou v online kasíno eTIPOS.sk je Royal Jackpot Tech4Bet a ten má hodnotu okolo 25 000 €. Máš si z čoho vyberať a k dispozícii máš skutočne zaujímavé možnosti.

Marcová kasíno liga štartuje zhurta, hneď od prvého dňa prichádzajú Double days, počas ktorých hráš o dvojnásobné body. Nechýbajú tradičné možnosti na získanie free spinov za hranie vo večerných turnajoch, k dispozícii máš 50 free spinov. Samozrejmosťou sú lukratívne jackpoty, rodinu ktorých nedávno rozšíril Royal Jackpot Tech4Bet.

Zaži poriadnu dávku adrenalínu, napätia a zábavy. Pomeraj svoje sily s ostatnými hráčmi a vybojuj si čo možno najlepšiu pozíciu v rebríčku marcovej kasínovej ligy. Získaj čo možno najsladší kus koláča z celkovej dotácie 50 000  € v kasínovej lige alebo sa môže na teba usmiať šťastie v niektorom z nadupaných jackpotov!