Online kasíno eTIPOS.sk ponúka registračný bonus 5€ navyše

Online kasíno eTIPOS.sk ponúka registračný bonus 5€ navyše

V online kasíno eTIPOS.sk sa oplatí registrovať ešte viac! Dôvod? Aktuálne ponúka 5€ registračný bonus navyše.

Nemáš ešte vytvorený účet v online kasíno eTIPOS.sk? Teraz je tá správna chvíľa to zmeniť! Pýtaš sa prečo? Dôvod je úplne jednoduchý. Aktuálne v spomínanej online herni dostaneš 5€ registračný bonus navyše.

Stačí sa zaregistrovať, nahrať doklady na overenie a počkať na dokončenie overovacieho procesu. Automaticky po aktivácii tvojho herného účtu v kasíno eTIPOS.sk dostaneš 5€ registračný bonus navyše.

Hrať za tento bonus môžeš okamžite a nepotrebuješ nič pretáčať. Žiadne pretočenia, žiadne podmienky a žiadne vklady. Tento registračný bonus navyše v hodnote 5€ môžeš využiť v lotériách, športovom stávkovaní alebo pri hraní v online kasíne. Výber je len na tebe!

Bonus je potrebné odohrať do 7 dní od pripísania na hráčske konto. Akcia sa týka len nových hráčov a pri opakovanej registrácii bonus 5€ navyše nedostaneš.

Ak si chcete skontrolovať svoje čísla, navštívte tipos výsledky a uvidíte, či ste vyhrali!

Okrem registračného bonusu 5€ v kasíno eTIPOS.sk máš šancu aj na atraktívny Uvítací bonus

Okrem registračného bonusu 5€ navyše po registrácii v online kasíno eTIPOS.sk máš šancu získať Uvítací bonus až do celkovej výšky 1050 € a 280 free spinov k tomu!

Perfektné registračné podmienky a odmeny, neustále rozširujúca sa atraktívna ponuka hier, výborné akcie a zaujímavé jackpoty, o ktoré sa oplatí bojovať. Aj to je online kasíno eTIPOS.sk.

Nezabúdajte, že v októbri beží ďalšia edícia obľúbenej kasínovej ligy a tentoraz sa hrá o zvýšenú dotáciu až vo výške 60 000 €.

Zlatý multilevel jackpot, ktorý už potešil nejedného hráča, aktuálne dosahuje hodnotu okolo 30 000 € a Synot progressive bonus na diamantovej úrovni okolo 12 000 €.

Najväčšou bombou, ktorá tiká v online kasíno eTIPOS.sk, je však momentálne EGT jackpot na najvyššej úrovni – viac ako 45 000 €!

Ak si nový hráč, tak určite neváhaj a registruj sa. Teraz aj s novinkou a registračným bonusom 5€ navyše. Okrem toho máš šancu získať zaujímavý Uvítací bonus a zapojiť sa do atraktívnej kasínovej ligy, či bojovať o nadupané jackpoty.