Obľúbené prasiatka sa zo žrebov presunuli na automaty: Skúsili ste už Prasa v balíku v kasíno eTIPOS.sk?

Obľúbené prasiatka sa zo žrebov presunuli na automaty: Skúsili ste už Prasa v balíku v kasíno eTIPOS.sk?

Obľúbené prasiatka si už nemusíte len zotrieť na žrebe, ale aj roztočiť na výherných valcoch automatov. Skúsili ste už novinku Prasa v balíku v kasíno eTIPOS.sk?

Prasiatka v Tipose píšu zaujímavý príbeh. Obľúbené ružové potvorky boli pôvodne hrdinami klasických papierových stieracích žrebov. Postupne sa presunuli do online herne na e-žreby. To však nie je zďaleka všetko!

Ambiciózne prasiatka sú najnovšie hlavnými postavami nového výherného slotu v kasíno eTIPOS.sk. Výherný automat Prasa v balíku vznikol v spolupráci Tiposu a renomovaného výrobcu Synot Games.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Hlavnými postavami tejto novinky sú pán prasiatko a pani prasiatková. Teda dvojica prasiatok milionárov, ktorí si radi užívajú život v luxuse a skutočne plnými dúškami. Môžeš nasledovať ich cestu a aj z teba sa môže stať pri hraní tohto slotu poriadny boháč.

Prasa v balíku odteraz v ponuke kasíno eTIPOS.sk

Moderné grafické spracovanie, kvalitný zvuk a predovšetkým dobrá ponuka bonusových funkcií robia z hry Prasa v balíku veľkú lahôdku, ktorú musíte určite ochutnať!

Wild symbol a dokonca dva scatter symboly, navyše v bonusovej hre na teba čaká dvojitá porcia click and pick hry. Vyhrať sa dá až 300 násobok stávky.

Nemôžu chýbať ani obľúbené free spiny a získať ich môžete desať. Pokiaľ patríte k hráčom, ktorí obľubujú progresívne jackpoty (kto by nie?), tak ste na tom správnom mieste!

Hra Prasa v balíku prináša Synot progressive bonus so štyrmi úrovňami bonusov a fantastickými možnosťami na zaujímavú výhru.

V online kasíno eTIPOS.sk máš možnosť vyskúšať si túto novinku v režime zadarmo. Existuje značná pravdepodobnosť, že prepadneš čaru tiposáckych prasiatok a následne roztočíš aj valce s regulérnymi stávkami.

Spestri si dovolenkové a vianočné obdobie touto skvelou novinku a možno ti šťastie zapraje natoľko, že v balíku nebudú len obľúbené prasiatka, ale aj ty!