Nádielka nových slotov v kasíno eTIPOS.sk: Ochutnáte štipľavé Mexiko alebo radšej sladké ovocie?

Nádielka nových slotov v kasíno eTIPOS.sk: Ochutnáte štipľavé Mexiko alebo radšej sladké ovocie?

Kasíno eTIPOS.sk prináša nádielku nových slotov! Predstavujeme tri hot sloty tohto týždňa.

Príďte a hrajte loto tipos, kde vaše šťastné čísla môžu priniesť obrovské výhry.

CHILLI POP

Vitajte v Mexiku so slotom od spoločnosti Betsoft. Symboly sú rozložené na piatich valcoch s troma radmi. So slotom Chilli Pop sa ocitnete na exotickom mieste so symbolmi ako paradajky, chilli papričky, kaktusy, cibuľa či cesnak. Uvariť si môžete chutné mexické jedlo a vďaka multiplikátorom aj chutnú výhru. Tri, štyri alebo päť scatter symbolov vám prinesie free spiny – 12, 24 alebo 36 voľných zatočení určite poteší. Slot Chillip Pop prináša unikátnu funkciu „Kúpiť“ s 10 free spinmi a multiplikátormi až do 8x pri každom voľnom zatočení. Mexiko nechutilo nikdy lepšie!

Chilli Pop

zdroj: betsoft.com

Medzi hot slotmi týždňa v kasíno eTIPOS.sk aj dve ovocné hry

81 WIN SPIN

Ovocný „old-schoolový“ výherný automat od spoločnosti Tech4Bet. Symboly sú rozmiestnené na štyroch valcoch a umožňujú poskladať 81 výherných línií (ako názov hry napovedá). Wild symbol Joker dokáže zastúpiť chýbajúce symboly vo výhernej línii a scatter symbol Hviezda pri počte 3 prináša šesť free spinov. Priemerná výhernosť dosahuje úroveň okolo 95 %. 81 Win Spin rozširuje bohatú ponuku ovocných slotov v kasíno eTIPOS.sk.

81 Win Spin

zdroj: Tech4Bet

JOKER 50 DELUXE

Ak hľadáte klasiku v modernejšom šate, tak Joker 50 Deluxe môže byť tým pravým pre vás. Ako to už býva pri slotoch od spoločnosti Synot Games, potešia vás zaujímavé výplaty. Valce sú umiestnené na tmavom červeno-fialovom pozadí s hviezdami. Wild symbolom, ako to už pri ovocných slotoch zvyčajne býva, je Joker. Čakajú na vás točenia zadarmo (free spins), wild symbol, veľké výplaty a pomerne vysoké RTP (priemerná návratnosť vkladov) – okolo 96,24 %. Joker 50 Deluxe má 50 výherných línií a v prípade, že nájdete šesť wild symbolov žolíka, môžete sa tešiť na 50x vašej stávky. Podľa počtu scatter symbolov (3,4,5 alebo 6) získate stanovený počet voľných roztočení – 10, 20, 30 a 40.

Joker 50 Deluxe

zdroj: synotgames.com

S hot novinkami týždňa v kasíno eTIPOS.sk môžeš zbierať body do kasínovej ligy alebo bojovať o atraktívne jackpoty. Zlatý multilevel jackpot presiahol hodnotu 20 tisíc €, Synot progressive bonus na diamantovej úrovni je viac ako 15 tisíc € a EGT jackpot na najvyššej úrovni takmer 35 tisíc €!