Septembrová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk prinesie radosť z výhry viacerým hráčom ako doteraz

Septembrová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk prinesie radosť z výhry viacerým hráčom ako doteraz

Kasíno eTIPOS.sk v Septembrovej kasíno lige odmení viac hráčov, než v predošlých edíciách. Celkovo sa hrá o dotáciu vo výške 50 000 €.

Leto je pomaličky za nami, ale skvelé možnosti výhier v kasíno eTIPOS.sk rozhodne za nami nie sú! Aj v septembri nás v spomínanej online herni čaká kasínová liga s celkovou dotáciou 50 000 €.

Septembrová kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk odmení viac hráčov ako doteraz

Zostáva v platnosti, že jednotlivé tematické turnaje budú mať svoje vlastné rebríčky. Zmenou oproti predošlej edícii v kasínovej lige bude, že v jednodňových rebríčkoch bude odmenených 21 hráčov namiesto doterajších pätnástich. Rebríček v dvojdňovom (hot turnaji) zostane nezmenený.

V praxi to znamená, že septembrová kasíno liga prinesie radosť z výhry viacerým hráčom ako doteraz.

Eurojackpot tipos vám môže priniesť obrovský jackpot, tak na čo ešte čakáte?

Kasínové ligy v kasíno eTIPOS.sk prinášajú aj možnosť získania free spinov. Nie inak tomu bude v septembrovej edícii. V termíne od 6. septembra do 12. septembra budú mať hráči možnosť získať 10 free spinov vo večerných turnajoch. Vyznačte si tento týždeň určite vo svojom kalendári.

A čo Double days? Tie zostávajú, ako inak. Veď práve dni, keď sa hrá o dvojnásobné porcie bodov, neraz dokážu priniesť kľúčové pohyby v rebríčkoch. A kedy sa pripraviť na Double days v septembri? Hneď na začiatku mesiaca. Od 1.9. do 5.9. máte možnosť hrať o dvojnásobné body do rebríčka. Potom v termíne od 21.9. do 26.9. je tu možnosť využiť Double days opäť.

Septembrová kasíno liga v online kasíno eTIPOS.sk, rovnako ako predošlé edície, umožňuje nielen zbieranie bodov a boj o atraktívne odmeny. Ale aj možnosť zapojiť sa do boja o tradične nadupané jackpoty. Zlatý multilevel jackpot sa blíži k méte 40 tisíc € a EGT jackpot na najvyššej úrovni presiahol čiastku 26 tisíc €. Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni prekročil 10 tisíc €, takže tiež lákavá suma.

Bavte sa s kasínovou ligou v kasíno eTIPOS.sk aj počas septembra. A tentoraz sa z výhier poteší ešte viac hráčov ako doteraz!