Mikulášska nádielka, ako sa patrí! Nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Mikulášska nádielka, ako sa patrí! Nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Milovníci hazardnej zábavy, pozor! Pripravte si svoje čižmičky, pretože kasíno eTIPOS.sk vám na Mikuláša pripravilo balíček parádnych nových hier.

Mikulášsky balíček nových hier v kasíno eTIPOS.sk

Ice Valley

Slot ako stvorený pre zimu a predvianočné obdobie! Vydajte sa do zamrznutého sveta s týmto výherným automatom od spoločnosti EGT. Trafte niektorú z 1 024 výherných línií a zasiahnite symboly v Boost Win Zone pre navýšenie svojich výhier. Zasiahnuť môžete niektorý zo štyroch progresívnych jackpotov v EGT Mystery Jackpot Cards Bonus. Hra ako z prostredia filmovej rozprávky Ľadové kráľovstvo prináša možnosť získania free spinov a získať ich možno 10 až 30.

Ice Valley

zdroj: EGT

Blind Wild

Klasická trojvalcová ovocná hra, ktorá sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, ale prináša zároveň niekoľko atraktívnych funkcií. Špecialitou tohto ovocného slotu je wild symbol, ktorý sa po celý čas nachádza na hernej obrazovke a s každým ďalším roztočením sa náhodne mení jeho pozícia na valcoch. Blind Wild poskytuje možnosť získať 10 bonusových hier, stačí na ich spustenie vytočiť tri scatter symboly.

Bay of Pirates

Pre hráčov milujúcich dobrodružné témy pridalo kasíno eTIPOS.sk do svojho balíčka nových hier aj novinku Bay of Pirates. Vydajte sa na akčnú cestu do Zátoky pirátov a zažite skvelé dobrodružstvo v štýle Pirátov z Karibiku.

Ak si chcete skontrolovať svoje čísla, navštívte tipos výsledky a uvidíte, či ste vyhrali!

Goblinions

Do mikulášskeho balíčka nových hier pridáva niečo aj spoločnosť Synot Games. Slot s rozprávkovým motívom prináša možnosť 25 výherných línií a v prípade, že vytočíte na valcoch trikrát symbol Bonus získate 10 free spinov.

Pin Up Queens

Pin Up Queens – výherný slot z dielne spoločnosti EGT, ktorý prináša motív Pin Up dievčeniec zo 40. a 50. rokov 20. storočia, ktoré boli vyobrazené na lietadlách amerického letectva. Výherný automat hráte na piatich valcoch s troma radmi symbolov a možnosťou 30 pevných  výherných línií. Ako pri slotoch od EGT, ani v tomto prípade nechýba Mystery Jackpot Cards Bonus a možnosť získania progresívneho jackpotu.

Pin Up Queens

zdroj: EGT

Kasíno eTIPOS.sk čerstvo svoju ponuku výherných slotov rozšírilo aj o 4×4 Fruits, African Sunset 2, Zeus Wild Thunder, Fruit Joker a Fruity Gold 82.

Skvelá zábava, možnosť atraktívnych výhier, jackpotov či body do kasínovej ligy. Aj to všetko prinášajú novinky v spomínanej online herni.