Kvarteto nových hier v kasíno eTIPOS.sk: Dobrodružná plavba Nílom či radšej stredoveká Čína?

Kvarteto nových hier v kasíno eTIPOS.sk: Dobrodružná plavba Nílom či radšej stredoveká Čína?

Kasíno eTIPOS.sk predstavuje kvarteto nových hier. Vydajte sa na dobrodružnú plavbu Nílom, na potulky stredovekou Čínou alebo si užite trochu adrenalínu s pirátmi!

Štyri novinky v ponuke kasíno eTIPOS.sk

Nefertitis Nile

Na trhu existuje množstvo slotov s tematikou starovekého Egypta. Nefertitis Nile od spoločnosti GameArt ale dokáže aj pri veľkej konkurencii tematicky podobných hier vyniknúť. Zmienime najmä funkciu kaskád a multiplikátorov výhier. Po každej výhre nasleduje explózia výherných symbolov a následné zaplnenie prázdnych pozícií symbolmi zhora. Dokážu tak vytvoriť ďalšie výherné kombinácie a za zmienku stojí, že každá ďalšia kaskáda zvyšuje multiplikátor výhry a to až do hodnoty 50x! Odomknutie free spinov realizujete prostredníctvom aspoň piatich scatter symbolov.

Nefertitis Nile

zdroj: GameArt

Jin-Jang

Tentoraz kasíno eTIPOS.sk pozýva na objavovanie stredovekej Číny. Spoznávaj tajomstvá ďalekého východu so symbolmi zlatých zvierat, zelenými drakmi a nemôže chýbať ani typický symbol jin-jang. Wild symboly, scatter symboly a možnosť získania voľných roztočení nemôže v tejto hre chýbať. Na piatich valcoch dokážeš objaviť až 40 výherných kombinácií.

Hrajte vaše obľúbené kasínové hry na tipos casino a užite si autentickú kasínovú atmosféru.

Fruits Go-Multiply

Medzi novinkami nemôže chýbať ani čerstvá porcia ovocia. Tentoraz ovocné sloty zastupuje hra Fruits Go-Multiply od Synotu. Špecialitou tejto hry je, že tri bonusy aktivujú free spiny s multiplikátorom až do hodnoty 50x. Ale netreba zúfať, pretože pri dvoch bonusoch dostávate druhú šancu dotočiť posledný valec.

Wildfall

Wildfall od spoločnosti Adell prináša tematiku pirátov, ktorá je tiež medzi hazardnými hráčmi veľmi obľúbená. Nemôžu chýbať typické symboly ako napríklad pirát, prekrížené šable, prekrížené pištole, papagáj, pergamen, pirátka, kompas či sudy s rumom. Hráčov určite bude zaujímať, že po vytočení troch symbolov Bonus získajú 10 free spinov.

Wild Fall

zdroj: Adell

S novinkami v ponuke kasíno eTIPOS.sk môžete zbierať body do kasínovej ligy s celkovou dotáciou 60 000 €, ale tiež zabojovať o niektorý z lákavých jackpotov. Takmer o 60 000 € máte možnosť hrať v EGT jackpote na najvyššej úrovni. Okolo 25 000 € sa aktuálne pohybuje Zlatý multilevel jackpot, ktorý rozdal radosť aj štedré nádielky už mnohým hráčom. Aby toho nebolo málo, o viac ako 20 000 € môžete bojovať v Synot progressive bonuse na diamantovej úrovni.