Kasíno eTIPOS.sk ponúka free spiny: Uchmatni si až 160 voľných točení

Kasíno eTIPOS.sk ponúka free spiny: Uchmatni si až 160 voľných točení

Bohatá úroda free spinov čaká na teba v úvodných májových dňoch v online kasíno eTIPOS.sk. Zbieraj každý deň 20 voľných točení a dokopy nazbieraj až 160 voľných točení!

Dni víťazstva v kasíno eTIPOS.sk, nazbieraj až 160 voľných točení

Kasíno eTIPOS.sk si na úvodné májové dni pripravilo pre hráčov bohatú úrodu voľných točení. V dňoch od 1.5. do 8.5. 2023 môžeš nazbierať 20 free spinov každý deň a dokopy na teba čaká teda až 160 free spinov!

Stačí, ak si z ponuky výherných slotov spomínanej online herne vyberieš ľubovoľný a zahráš v konkrétnej sume. Ak zahráš ľubovoľné sloty z ponuky kasíno eTIPOS.sk aspoň za 50 €, tak dostaneš 10 free spinov. Pokiaľ zahráš ešte za ďalších 100 €, tak dostaneš k tomu ďalších 10 voľných točení.

Dokopy môžeš získať skvelých 160 free spinov a teda 160 porcií kvalitnej hazardnej zábavy a 160 možností na skvelé výhry. Neznie to lákavo?

Zistite, či sú vaše čísla víťazné! Skontrolujte si tipos loto výsledky.

Koeficient jedného získaného free spinu predstavuje 0,10 € a bonusové voľné točenia môžeš využiť do piatich dní od pripísania na tvoj hráčsky účet v kasíno eTIPOS.sk.

Zaujímavosťou je, že získané free spiny môžeš využiť každý deň na inom výhernom slote. Zažiješ tak rozmanitý typ zábavy a stereotyp či nuda nehrozí.

Počas ôsmich dní trvania akcie môžeš využiť nazbierané voľné točenia postupne na týchto slotoch: 81 Joker Fruits, Respin Joker 243, 81 Frutas Grandes, Fruit Awards, Prasa v Balíku, 5 Stones, Book of Secrets Extra a Respin City – Sticky Joe.

Nezabudni, že úvodné májové dni patria aj štartu novej edície kasínovej ligy s celkovou dotáciou vo výške 50 000 €. Nemôžu chýbať obľúbené Double days (tentoraz ale prebehnú len počas jedného týždňa) a ďalšia možnosť zbierania voľných točení za hranie vo večerných turnajoch.

Navyše nemožno zabudnúť na možnosť lukratívnych jackpotov, o ktoré kasíno eTIPOS.sk nemá núdzu. Čiastka 70 000 € v Zlatom multilevel jackpote predstavuje veľké lákadlo. A čo 40 000 € v Amusnet Interactive Jackpote na najvyššej úrovni? Alebo 35 000 € v Tech4Bet Royal Jackpote? Výber je len na tebe, ale ako vidíš, stále máš o čo hrať.