Kasíno eTIPOS.sk odpálilo bombu tohto leta! Hraj v Take the Prize o 100 000 €

Kasíno eTIPOS.sk odpálilo bombu tohto leta! Hraj v Take the Prize o 100 000 €

Letná bomba z dielne kasíno eTIPOS.sk! Uchmatni svoj podiel v akcii Take the Prize z celkovej dotácie 100 000 €.

Leto je tu a s ním kopec zábavy aj nové výzvy. Jednou z nich je akcia Take the Prize, ktorú štartuje kasíno eTIPOS.sk a hráš v nej o podiel z celkovej dotácie 100 000 €.

Chceš byť pri tom? Je to úplne jednoduché, pretože stačí, že roztočíš niektorý z vybraných Betsoft slotov. Potrebuješ zahrať spin aspoň v minimálnej hodnote 0,20 € a si v hre.

Kasíno eTIPOS.sk odpálilo bombu tohto leta, hraj Take the Prize o 100 000 €

Celková dotácia akcie Take the Prize v hodnote 100 000 € a z toho si 60 000 € rozdelia hráči v turnaji. Zvyšných 40 000 € vo forme cash drops a nezabúdaj, čím viac spinov zatočíš, tak tým väčšie šance na výhru máš.

Zbieraš body do rebríčka a samozrejme, čím vyššie miesto obsadíš, tak tým zaujímavejšiu odmenu dostaneš. Bodovanie do rebríčka prebieha na základe systému Win/Bet.

Hrajte vaše obľúbené kasínové hry na tipos casino a užite si autentickú kasínovú atmosféru.

Kasíno eTIPOS.sk v tejto bombe leta pre hazardných hráčov pripravilo aj exkluzívnu špecialitu. Počas hrania môžeš náhodne uvidieť koleso šťastia a máš možnosť vytočiť nejakú zaujímavú výhru navyše.

Akcia Take the Prize o 100 000 € prebieha v termíne od 22. júna do 2. júla 2023. Čím viac vyhráš, tak tým viac bodov v rebríčku nazbieraš = lepšie odmeny.

Dôležitá informácia: do akcie môžeš vstúpiť, ak roztočíš spin minimálne za 0,20€ na niektorom z týchto piatich vybraných slotov od Betsoftu – Take the Bank, The Hive, Stampede, Chilli Pop a Tiger’s Claw.

Akcia Take the Prize predstavuje bombu tohto leta pre hazardných hráčov, ale kasíno eTIPOS.sk má v ponuke aj bombastické jackpoty.

O 100 000 € nehráš len v Take the Prize, ale na túto nádhernú čiastku dosiahol aj Zlatý multilevel jackpot. Zaujímavú hodnotu ponúka aj Strieborný multilevel jackpot a to takmer 25 000 €.

O podobnú čiastku hráš aj v Tech4Bet Royal Jackpote a okolo 30 000 € ponúka Amusnet Interactive Jackpots. Za povšimnutie určite stojí aj Synot Progressive Bonus v hodnote okolo 10 000 €.

Ako vidíš, kasíno eTIPOS.sk svojich hráčov doslova rozmaznáva a určite nechceš chýbať pri bombe tohto leta, tak neváhaj a hraj Take the Prize o 100 000 €!