Kasíno eTIPOS.sk: Dve rekordné výhry v priebehu pár hodín!

Kasíno eTIPOS.sk: Dve rekordné výhry v priebehu pár hodín!

V kasíne eTIPOS.sk padli dva zaujímavé Synot progresive bonusy v hodnote viac ako 50-tisíc €. Zaujímavosťou je, že padli dva rekordy v priebehu len pár hodín.

Ako na zavolanie prišli atraktívne výhry pre dvoch hráčov, ktorí si v predvianočnom období rozdelili na Synot progresive bonusoch viac ako 50-tisíc €. Pri vianočných nákupoch šetriť určite nebudú!

Hráč s nickom LAJ*** roztočil výherný automat Aladdin and the Golden Palace a čuduj sa svete, namiesto Aladina „vyletel“ Diamantový Synot progresive bonus vo výške 37 146 €. Zaujímavosťou je, že to bol len historicky piaty výherca tohto bonusu a svojou výhrou utvoril nový rekord v tejto „disciplíne“.

Tipos keno 10 ponúka desiatky možností, ako vyhrať, takže nečakajte a skúste to hneď teraz.

Dve rekordné výhry v kasíne eTIPOS.sk v priebehu pár hodín

Prešlo len pár hodín, keď sa šťastena usmiala na hráča s menom Iva***. Ten si užíval hazardný relax pri slote Book of Secrets. Keď začínal hrať, určite ani len netušil, že v jeho „knihe tajomstiev“ je zapísaná na daný deň možno životná výhra! Zlatý Synot progresive bonus mu priniesol 16 882 €. V prepočte na „staré“ slovenské koruny zhruba pol milióna. Bol to v poradí 46. výherca tohto bonusu a aj v tomto prípade ide o nový rekord!

Aj na týchto dvoch príkladoch so šťastným koncom vidieť, že hrať v kasíne eTIPOS.sk sa určite oplatí. Nielen bohatá a zaujímavá ponuka hier, akcií, ale aj atraktívnych jackpotov stojí za povšimnutie. Aktuálne je Zlatý multilevel jackpot na hodnote okolo 17-tisíc €. O približne rovnakú čiastku vás môže obohatiť aj Diamantový Synot progresive bonus.

Zabávajte sa, hrajte a vyhrávajte v kasíne eTIPOS.sk! A nezabúdajte, že v novembri prebieha posledná tohtoročná Kasínová liga, v ktorej sa tiež hrá o atraktívne odmeny.