Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Ovocná klasika či dobrodružstvo na safari

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk: Ovocná klasika či dobrodružstvo na safari

Predstavujeme hot novinky týždňa v online kasíno eTIPOS.sk. Tentoraz to sú sloty Lucky Joker 50 a Stampede.

Hrajte vaše obľúbené kasínové hry na tipos casino a užite si autentickú kasínovú atmosféru.

Hot sloty týždňa v kasíno eTIPOS.sk

Lucky Joker 50

Ovocný výherný slot od spoločnosti Tech4Bet. Ponúka 50 výherných línií (ako už samotný názov naznačuje) a zaujímavosťou je 6 valcov a 4 rady symbolov. Grafika je kvalitná, ale žiadne veľké inovácie neočakávajte. Sprevádzať vás budú pre ovocné sloty typické symboly čerešní, citrónov, pomarančov, sliviek, hrušiek, hrozna a melónov. Nechýbajú ani zvončeky, sedmičky a BARy. Sedmičky sú najhodnotnejšie zo základných symbolov a za kombináciu šiestich získate 40 násobok stávky. Ešte hodnotnejšie sú WILD symboly, v prípade, že nájdete 6 z nich, tak vyhrávate 100 násobok vašej stávky. Scatter symboly prinášajú free spiny – podľa počtu, ktoré nájdete (3,4,5 alebo 6) môžete získať 3,5,7 alebo 10 voľných zatočení. Viac bonusových funkcií slot Lucky Joker 50 neprináša a výrobca neuvádza ani hodnotu RTP (priemerná návratnosť stávok).

Lucky Joker 50

zdroj: Tech4Bet

Stampede

Hot slot, ktorý tento týždeň prináša kasíno eTIPOS.sk. Stampede pochádza z dielne spoločnosti Betsoft a priemernú výhernosť má na úrovni 95,27 %. S hrou Stampede zažijete dobrodružstvo na Safari. Na piatich valcoch a štyroch radoch symbolov nájdete symboly ako napríklad orol, žirafa, slon, zebra, tráva alebo strom a na pozadí hry môžete  pozorovať nádhernú a divokú savanu. Stampede prináša neuveriteľných 1 024 výherných línií a môžete spustiť free spiny s 2-3 násobným multiplikátorom! Keď na valcoch pristane 3 alebo viac scatter symbolov, tak spustia bonusové kolo. Počet free spinov závisí od počtu symbolov: tri scatter symboly prinesú 8 free spinov, štyri prinášajú 12 free spinov a päť 20 free spinov. Počas tohto bonusového kola na valce pribúdajú nové symboly – divoké multiplikátory.

Stampede

zdroj: Betsoft

S hot slotmi týždňa v kasíno eTIPOS.sk môžete zabojovať o atraktívne jackpoty. Šancu na zhruba 35 000 € prináša Zlatý Multilevel jackpot a zhruba 17 000 € vám môže priniesť Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni. Rovnako aj EGT jackpot na najvyššej úrovni.

Informácie o ďalších novinkách, akciách či zaujímavostiach v spomínanej online herni nájdete TU.