eŽreby v kasíno eTIPOS.sk nadeľovali pred Vianocami parádne výhry: Dva zásahy za 5 000 €

eŽreby v kasíno eTIPOS.sk nadeľovali pred Vianocami parádne výhry: Dva zásahy za 5 000 €

eŽreby v kasíno eTIPOS.sk priniesli v predvianočnom období veľkú radosť dvom šťastným výhercom, ktorým sa podarilo zhodne trafiť krásne výhry v hodnote 5 000 €.

Krásne predvianočné výhry priniesli eŽreby v kasíno eTIPOS.sk

eŽreby sa stávajú medzi milovníkmi hazardnej zábavy čoraz obľúbenejšími a populárnejšími. Nečudo. Zotrieť si svoj žreb môžeš kdekoľvek a kedykoľvek 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Už žiadne vyčkávanie dlhých radov na pošte, či kúpa žrebov v novinových stánkoch alebo na čerpacích staniciach. Kasíno eTIPOS.sk prináša bohatú ponuku eŽrebov a na svoje si prídu hráči, ktorí preferujú lacnejšie stieracie žreby a tiež takí, ktorí neváhajú poslať do hry aj nejaké to euríčko navyše.

Predvianočné obdobie prinieslo v kasíno eTIPOS.sk zaujímavé výhry, keď eŽreby dvom šťastným výhercom nadelili po 5 000 €. To bude pod vianočným stromčekom parádna nádielka! V pondelok 11. decembra si hráč s nickom cek*** zakúpil eŽreb Čierna perla. Investovaných 5 € zúročil mnohonásobne, pretože si zotrel parádnu výhru v hodnote 5 000 €. Spomínaný šťastný hráč našiel krátko pred Vianocami svoju Čiernu perlu a nájsť tú svoju môžeš aj ty. Nezabúdaj, že hlavná výhra na tomto eŽrebe je až v hodnote 50 000 €.

Nedávno sa z krásnej trefy v hodnote 5 000 € radovala aj výherkyňa s nickom Zuz***, ktorá sa rozhodla zahodiť predvianočný stres a naháňanie za hlavu a zakúpiť si dávku zábavy s eŽrebom Super prasa v žite. Žreb v hodnote 1 eura sa razom premenil na 5-tisíc eurovú radosť. Na darčeky bolo nadelené!

Prezri si, aké eŽreby kasíno eTIPOS.sk ponúka a rozhodne si nájdeš svojho favorita. Čo tak dopriať si dávku harmónie s eŽrebom Vianočná pohoda. Cena je len 0,50 eur a hlavná výhra až 5 000 eur. Alebo skúsiš novinky Zlaté rúno či VIP Maznáčik? V oboch prípadoch je cena žrebu len 0,25 € a hráš o maximálnu výhru 2 500 €.