Nové eŽreby v kasíno eTIPOS.sk: Oslepí ťa lesk Zlatého rúna alebo sa zvezieš Zimným expresom?

Nové eŽreby v kasíno eTIPOS.sk: Oslepí ťa lesk Zlatého rúna alebo sa zvezieš Zimným expresom?

Necháš sa oslepiť leskom Zlatého rúna alebo uprednostníš jazdu Zimným expresom? Voľba je len na tebe, môžeš pokojne vyskúšať aj obe možnosti. Nové eŽreby v kasíno eTIPOS.sk!

Kasíno eTIPOS.sk prináša nové eŽreby – Zlaté rúno a Zimný expres

Kasíno eTIPOS.sk – to nie sú len skvelé hracie automaty s najrozmanitejšími motívmi od osvedčených výrobcov či tradičné stolové hry. To sú aj eŽreby, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube medzi hráčmi. Bodaj by nie! Zotrieť si zaujímavé výhry môžeš v pohodlí svojho domova alebo kdekoľvek na cestách. Také jednoduché to ešte nikdy nebolo.

Rodinka eŽrebov v kasíno eTIPOS.sk sa navyše neustále rozrastá o nové prírastky. Najnovšie sú to Zlaté rúno a Zimný expres. Zlaté rúno je žreb vhodný pre hráčov, ktorí uprednostňujú zábavu „za drobné“. Pretože tento eŽreb stojí symbolických 0,25 € a maximálna výhra je 2 500 €.

Zlaté rúno novinkou v ponuke kasíno eTIPOS.sk

zdroj: Tipos

Zimný expres sa rúti plnou parou vpred a vezie možnosť maximálnej výhry až 60 000 €. Samozrejme, takáto maximálna odmena nepríde zadarmo. Cena tohto eŽrebu je vyššia, zakúpiť si ho môžete za 3€. Ale za tú zábavu a možnosť zaútočiť na spomínanú lukratívnu maximálnu výhru to stojí, či nie?

Ponuka eŽrebov v kasíno eTIPOS.sk je rozmanitá. Na svoje si príde skutočne každý, rozličné motívy, lacnejšie žreby doslova za pár centov, ale aj drahšie žreby s možnosťou bombastických maximálnych výhier.

Nezabúdaj, že o bombastickú výhru hráš aj vo Vianočnej lotérii. Môžeš bojovať o maximálnu výhru 200 000 €, ale kasíno eTIPOS.sk odmeňuje aj nevýherné žreby, máš šancu získať luxusnú zimnú dovolenku v Alpách pre dvoch. Zotri si svoj sen!