Divoký Cash Race turnaj v kasíno eTIPOS.sk o 50 000 €

Divoký Cash Race turnaj v kasíno eTIPOS.sk o 50 000 €

Online kasíno eTIPOS.sk spustilo zaujímavú akciu na hrách od Betsoftu Cash Race turnaj o dotáciu 50 000 €. Tak nasadaj a uži si poriadne divokú jazdu!

Máš rád hazard, napätie, adrenalín a súťaženie? Tak potom určite neprehliadni divoký Cash Race turnaj v kasíno eTIPOS.sk o celkovú dotáciu v hodnote 50 000 €.

Akcia prebieha od 23. februára do 6. marca 2023 a hrá sa na vybraných slotoch od obľúbenej spoločnosti Betsoft. Roztoč valce na hrách Chilli Pop, Stampede, Take The Bank, The Hive alebo Tiger’s Claw a si v hre!

Divoký Cash Race turnaj v kasíno eTIPOS.sk o 50 000 €

Tiger´s Claw od Betsoftu prináša výherný slot so šamanskou tematikou, ktorý poteší predovšetkým hráčov obľubujúcich fantasy tému. Vstúpte do sveta fantázie s chladnou zimnou scenériou v hlbokej Sibíri a polárnou žiarou, ktorá osvetľuje oblohu. Spirituálna hudba vás bude sprevádzať hrou a chladivý poryv vetra zavanie po víťazných točeniach.

Zistite, či sú vaše čísla víťazné! Skontrolujte si tipos loto výsledky.

Slot Tiger´s Claw z ponuky kasíno eTIPOS.sk prináša symboly ako napríklad červený diamant, modrá hviezda, súprava šamanských bubnov, tri zlaté sošky, rituálna maska, orol a najvyššie platiaci symbol sibírskeho tigra. Wild symbolom hry je vrchol hory a scatter symbol je šaman.

Tiger´s Claw prináša veľmi netradičný formát valcov 3-4-5-4-3, okrem toho aj 720 výherných línií. Okrem toho poteší možnosť získať až 240 free spinov. Ďalším dôležitým faktom je výhernosť automatu (RTP) a tá v tomto prípade dosahuje priemernú hodnotu 95,16 %.

Podmienkou súťaže je roztočiť valce vybraných hier od Betsoftu s minimálnym vkladom 0,50 € na jeden spin. Online kasíno eTIPOS.sk si pripravilo poriadne tučnú dotáciu 50 000 €, ktorú si rozdelí 200 úspešných hráčov. Víťaz bude doslova zasypaný zlatom a odnesie si bonus vo výške 10 000 €!

Body do rebríčka Cash Race turnaja zbieraš systémom Win/Bet a aktuálne poradie si vieš pozrieť, keď si otvoríš niektorý z vybraných slotov zapojených do tejto akcie.

Potešiť môže aj koleso šťastia, ktoré rozdá viac ako 30 000 €

Aby toho náhodou nebolo málo, tak kasíno eTIPOS.sk prichystalo pre hráčov aj špecialitu v podobe kolesa šťastia. To sa môže náhodne roztočiť počas toho, ako budeš hrať na niektorej z vybraných hier a máš možnosť vytočiť si jednu z výhier. Každý deň počas trvania akcie Cash Race turnaja takto bude rozdelených 1 250 € a dokopy počas celej akcie 30 250 €!

Užívaj si vybrané hry od Betsoftu a máš nielen šancu zabojovať o čo najlepšie umiestnenie v rebríčku Cash Race turnaja a ukrojiť si zaujímavý podiel z 50-tisícovej dotácie. Ale navyše aj možnosť natrafiť na koleso šťastia, ktoré rozdá šťastným výhercom počas trvania akcie dovedna 30 250 € a môže sa ujsť niečo z nich aj tebe.