Ďalšia porcia nových hier v kasíno eTIPOS.sk: Vyskúšaj inovatívne pecky od Betsoftu

Kasíno eTIPOS.sk servíruje čerstvú porciu nových výherných automatov. Predstavíme vám trojicu noviniek!

MAGIC SHOPPE

Svet mágie sa stal vo svete hazardných hier pomerne obľúbeným námetom. Betsoft prináša hru s názvom Magic Shoppe, ktorá vás zavedie do obchodu s magickými artefaktmi. Vývojár stavil na päť valcov s troma líniami symbolov a 25 výhernými líniami. Nechýbajú zaujímavé funkcie, ako napríklad Slnečné či Mesačné free spiny alebo funkcia kúzelnej paličky. Slot Magic Shoppe prináša solídnu návratnosť stávok (RTP) v hodnote 96 %. Betsoft je známy kvalitným grafickým spracovaním svojich hier a tento slot nie je výnimkou. V čarodejníckom obchode nechýbajú predmety ako napríklad karty, dýky, mince, prútiky, putá, čarovná palička, lebky či cylinder.

Magic Shoppe

zdroj: Betsoft

Ďalšie novinky v kasíno eTIPOS.sk

GEMMED!

Ďalší výherný automat s inovatívnou témou a parádnym grafickým spracovaním od spoločnosti Betsoft v ponuke kasíno eTIPOS.sk. Zaujímavý je nový systém kotúčovej mriežky zvaný MaxPays, ktorý prináša až 40 503 spôsobov, ako vyhrať. Valce vo formáte 9×9 sú tiež veľmi netradičným prvkom. Zaujme aj 96,46 % návratnosť stávok (RTP). Päť a viac scatter symbolov prináša voľné zatočenia. Získate tak minimálne 15 free spinov a v prípade 10+ scatter symbolov získate závratných 50 voľných zatočení! Príbehovo ide o banícku hru zasadenú do prostredia lesa. Lukus Gembreaker sa volá hlavná postava príbehu a ako jeho meno napovedá, svoju rolu v celom príbehu zohrajú aj drahé kamene.

Gemmed!

zdroj: Betsoft

6 FRUITS

Ďalšou novinkou v ponuke výherných automatov, ktorú prináša kasíno eTIPOS.sk je 6 Fruits z dielne Synot Games. Jednoduchý ovocný automat neprináša žiadnu inovatívnu tému, ale svojich priaznivcov si rozhodne nájde. Priemerná návratnosť vkladov na úrovni 96,07 % je solídna. 6 Fruits od Synotu je päťvalcová hra s troma radami symbolov. Slot prináša päť stabilných výherných línií. Ako názov hry napovedá, sprevádzať hráčov bude šesť ovocných symbolov.

6 Fruits

zdroj: Synot Games

S trojicou nových výherných slotov môžete zabojovať o atraktívne odmeny v bombastickej Letnej kasíno ligy, v ktorej sa hrá o celkovú dotáciu 100 tisíc €. Ak vašej pozornosti náhodou unikli tri nové výherné automaty, ktoré spomínané kasíno zaradilo do svojej ponuky uplynulý týždeň, dozviete sa o nich viac TU.