Ďalšia porcia nových hier v kasíno eTIPOS.sk: Vyskúšaj inovatívne pecky od Betsoftu

Kasíno eTIPOS.sk servíruje čerstvú porciu nových výherných automatov. Predstavíme vám trojicu noviniek!

Pre jednoduché a rýchle hranie sa prihláste na tipos prihlásenie.

MAGIC SHOPPE

Svet mágie sa stal vo svete hazardných hier pomerne obľúbeným námetom. Betsoft prináša hru s názvom Magic Shoppe, ktorá vás zavedie do obchodu s magickými artefaktmi. Vývojár stavil na päť valcov s troma líniami symbolov a 25 výhernými líniami. Nechýbajú zaujímavé funkcie, ako napríklad Slnečné či Mesačné free spiny alebo funkcia kúzelnej paličky. Slot Magic Shoppe prináša solídnu návratnosť stávok (RTP) v hodnote 96 %. Betsoft je známy kvalitným grafickým spracovaním svojich hier a tento slot nie je výnimkou. V čarodejníckom obchode nechýbajú predmety ako napríklad karty, dýky, mince, prútiky, putá, čarovná palička, lebky či cylinder.

Magic Shoppe

zdroj: Betsoft

Ďalšie novinky v kasíno eTIPOS.sk

GEMMED!

Ďalší výherný automat s inovatívnou témou a parádnym grafickým spracovaním od spoločnosti Betsoft v ponuke kasíno eTIPOS.sk. Zaujímavý je nový systém kotúčovej mriežky zvaný MaxPays, ktorý prináša až 40 503 spôsobov, ako vyhrať. Valce vo formáte 9×9 sú tiež veľmi netradičným prvkom. Zaujme aj 96,46 % návratnosť stávok (RTP). Päť a viac scatter symbolov prináša voľné zatočenia. Získate tak minimálne 15 free spinov a v prípade 10+ scatter symbolov získate závratných 50 voľných zatočení! Príbehovo ide o banícku hru zasadenú do prostredia lesa. Lukus Gembreaker sa volá hlavná postava príbehu a ako jeho meno napovedá, svoju rolu v celom príbehu zohrajú aj drahé kamene.

Gemmed!

zdroj: Betsoft

6 FRUITS

Ďalšou novinkou v ponuke výherných automatov, ktorú prináša kasíno eTIPOS.sk je 6 Fruits z dielne Synot Games. Jednoduchý ovocný automat neprináša žiadnu inovatívnu tému, ale svojich priaznivcov si rozhodne nájde. Priemerná návratnosť vkladov na úrovni 96,07 % je solídna. 6 Fruits od Synotu je päťvalcová hra s troma radami symbolov. Slot prináša päť stabilných výherných línií. Ako názov hry napovedá, sprevádzať hráčov bude šesť ovocných symbolov.

6 Fruits

zdroj: Synot Games

S trojicou nových výherných slotov môžete zabojovať o atraktívne odmeny v bombastickej Letnej kasíno ligy, v ktorej sa hrá o celkovú dotáciu 100 tisíc €. Ak vašej pozornosti náhodou unikli tri nové výherné automaty, ktoré spomínané kasíno zaradilo do svojej ponuky uplynulý týždeň, dozviete sa o nich viac TU.