Čo deň, to bonus: V kasíno eTIPOS.sk prekvapenia až do Troch kráľov

Čo deň, to bonus: V kasíno eTIPOS.sk prekvapenia až do Troch kráľov

Sviatky v kasíno eTIPOS.sk nekončia, každý deň ťa čaká iný bonus. Otvor si svoje prekvapenie až do Troch kráľov!

Štedré a bonusové v kasíno eTIPOS.sk tešia až do Troch kráľov

Vianočné sviatky sú za nami a privítali sme aj príchod nového roku. Ale v kasíno eTIPOS.sk sviatky rozhodne nekončia! Pretože až do Troch kráľov (6. januára) si môžeš každý deň otvoriť nový bonus.

Aké bonusy na teba v rámci tejto skvelej akcie čakajú? Samozrejme, nemôžu chýbať bonusové Free spiny, poteší aj Bonusový promokód či Cash Back alebo Mystery Bonus. Nechaj sa prekvapovať až do Troch kráľov.

Tejto akcie v kasíno eTIPOS.sk sa môžu zúčastniť všetci hráči s aktivitou od 1. januára 2022, teda za posledné dva roky. Bonusová ponuka je pripravená každý deň počas trvania akcie a nárok na jej získanie po splnení podmienok každý hráč.

Presné podmienky získania bonusu zistíš priamo vo svojom konte alebo v štatúte akcie.

V rámci akcie Štedré a bonusové si môžeš každý deň až do Troch kráľov nájsť zaujímavé prekvapenie. Ale štedré sú aj aktuálne jackpoty v kasíno eTIPOS.sk.

Zlatý Tipos Jackpot prináša možnosť vyhrať neuveriteľných 80 000 eur, Tech4Bet Royal Jackpot ponúka jackpot v hodnote 35 000 eur či Kajot Joker Bonus, ktorý na najvyššej úrovni prináša možnosť vyhrať 20 000 eur. Amusnet Jackpot na najvyššej úrovni ponúka ešte o čosi viac, hrať môžeš o zhruba 25 000 eur.

Sú tu však aj Strieborný Tipos Jackpot, Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni alebo Gold Jackpot Apollo Games, v ktorých môžeš hrať zhruba o 15 000 eur.

Nezabúdaj, že začiatok nového roku priniesol aj novú edíciu kasínovej ligy, v ktorej hráš o podiel z celkovej dotácie 50 000 eur.