Štart do nového roka v štýle: Je tu januárová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk, v hre 50 000 €

Štart do nového roka v štýle: Je tu januárová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk, v hre 50 000 €

Želáme vám úspešný vstup do nového roka a možnosť na to máte s januárovou kasínovou ligou v kasíno eTIPOS.sk. Hrá sa o podiel z celkovej dotácie vo výške 50 000 €.

Kasíno eTIPOS.sk štartuje rok 2024 novou edíciou kasínovej ligy s dotáciou 50 000 €

Začiatok nového roka sa spája s rôznymi predsavzatiami a želaniami. Čo tak si želať skvelú výhru? Vkročiť do roka víťaznou nohou môžete vďaka januárovej kasínovej lige s celkovou dotáciou v hodnote 50 000 €.

Nielenže zažiješ kopec zábavy, ale užiješ si aj adrenalín zo súťaženia s ostatnými hráčmi, zabojuješ o podiel z celkovej dotácie a navyše máš šancu vyhrať zaujímavé jackpoty.

Januárová edícia kasínovej ligy v kasíno eTIPOS.sk zachováva striedanie mechaník odmeňovania v turnajoch. Strieda sa odmeňovanie na základe systému win/bet, odmeňovanie na základe najvyššej výhry či podľa počtu odohratých otočení (spinov).

Spomínali sme atraktívne jackpoty a o tie veru v kasíno eTIPOS.sk nikdy nebola núdza. Ako to vyzerá v tomto smere aktuálne? Zlatý Tipos Jackpot ponúka možnosť vyhrať cca. 70 000 eur, Tech4Bet Royal Jackpot prináša možnosť bojovať o 35 000 €, v Amusnet Jackpots na najvyššej úrovni hráš o 22 000 eur a cez 20 000 € sa dostal Kajot Joker Bonus.

Vstúp do nového roka šťastnou nohou. V kasíno eTIPOS.sk máš hneď niekoľko zaujímavých možností – či už januárovú kasínovú ligu s dotáciou 50 000 eur alebo lukratívne jackpoty.