Čo by to bol za mesiac bez kasínovej ligy? Aj v júni hráš v kasíno eTIPOS.sk o dotáciu 50 000 €

Čo by to bol za mesiac bez kasínovej ligy? Aj v júni hráš v kasíno eTIPOS.sk o dotáciu 50 000 €

Nový mesiac, nová kasínová liga. Hráči v kasíno eTIPOS.sk môžu aj v júni bojovať o svoj podiel z luxusnej dotácie v hodnote 50 000 €.

1. jún – oficiálne prvý letný deň a zároveň Medzinárodný deň detí. Aj hazardní hráči ocenia tento deň, pretože práve vtedy odštartuje nová edícia kasínovej ligy. Znova hráš o svoj podiel z dotácie 50 000 € a tiež o free spiny či zaujímavé jackpoty.

Júnová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk, hraj o podiel z dotácie 50 000 € a free spiny vo večerných turnajoch

Zbieraj body do rebríčka kasínovej ligy a zvýš svoje šance na čo najlepšie umiestnenie a čo najvyšší podiel z dotácie. Počas posledného júnového týždňa (od 24. júna) navyše hráš vo večerných turnajoch o 10 free spinov každý deň. Dokopy tak môžeš počas siedmich záverečných dní júna nazbierať až 70 voľných točení za hranie vo večerných turnajoch.

Etipos sk prináša vzrušenie kasína priamo k vám

S kasínovou ligou, ako tradične, môžeš zažiť kopec zábavy, súťaženia s ostatnými hráčmi a získať zaujímavé odmeny. Či už vo forme voľných roztočení za hranie vo večerných turnajoch, alebo vo forme odmien za postavenie v rebríčku. V neposlednom rade máš šancu na lukratívne jackpoty.

Len nedávno sme vás na našich stránkach informovali o doslova kurióznej záležitosti, keď v priebehu len jednej minúty dvaja hráči v kasíno eTIPOS.sk vyhrali Zlatý multilevel jackpot. Podelili si dovedna odmeny v celkovej hodnote takmer 200 000 €.

Šťastie sa môže usmiať aj na teba, len ho musíš pravidelne pokúšať. Ako to vyzerá s jackpotmi v spomínanej online herni aktuálne? Tak napríklad Amusnet Interactive Jackpot prekročil hranicu 16 000 € a Tech4Bet Royal Jackpot presiahol čiastku 45 000 €.

Zlatý Multilevel Jackpot, ktorý spravil radosť už mnohým hráčom, dosahuje hodnotu okolo 20 000 € a Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni okolo 10 000 €.

Ako vidíš, máš stále o čo hrať. Júnová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk ťa zaručene pobaví, ale možno aj poriadne obdarí. Počas mesiaca jún sa ako už tradične, v tomto kasíne môžeš tešiť aj na mnoho zaujímavých akcií a tiež nádielky nových hier.