Neuveriteľné veci sa diali v kasíno eTIPOS.sk! Dva Zlaté multilevel jackpoty v hodnote 200 000 € padli v priebehu jednej minúty

Neuveriteľné veci sa diali v kasíno eTIPOS.sk! Dva Zlaté multilevel jackpoty v hodnote 200 000 € padli v priebehu jednej minúty

V online kasíno eTIPOS.sk sa diali skutočne neuveriteľné veci! Dvaja šťastní výhercovia získali Zlatý multilevel jackpot dokopy v hodnote takmer 200 000 € v priebehu len jednej minúty.

Svet je plný neuveriteľných vecí, ale to čo sa udialo nedávno v online kasíno eTIPOS.sk nemá obdoby. V priebehu len jednej minúty vyhrali dvaja šťastní výhercovia Zlatý multilevel jackpot dokopy v hodnote takmer 200 000 €. Zlatý jackpot spravil radosť už mnohým hráčom a na veľmi pozitívne zmeny v živote sa teraz musia pripraviť ďalší dvaja.

Dve fantastické výhry v Zlatom multilevel jackpote v priebehu minúty v kasíno eTIPOS.sk priniesli dokopy takmer 200 000 €

Všetko to začalo hráčom s prezývkou NIK***, ktorý roztočil valce v slote Red Evil a zvolil stávku 1 € na spin. V tom momente určite ani len nesníval o tom, že o malú chvíľu z neho bude milionár. Šťastena sa na neho usmiala v celej svojej kráse a prostredníctvom Zlatého multilevel jackpotu mu nadelila rozprávkových 128 262 €!

Tipos keno 10 ponúka desiatky možností, ako vyhrať, takže nečakajte a skúste to hneď teraz.

To bola len prvá kapitola zlatej rozprávky v online kasíno eTIPOS.sk. O minútu na to totiž Zlatý multilevel jackpot vyhral aj hráč s prezývkou att***. Ten si chvíle svojej hazardnej zábavy užíval pri slote Joker 50 Deluxe a symbolická stávka v hodnote 10 centov na jeden spin mu priniesla rozprávkovú výhru 64 435 €.

Spomínaní dvaja hráči počas jednej minúty dokázali na Zlatých multilevel jackpotoch získať dokopy neuveriteľnú čiastku v hodnote 192 697 €. Takmer 200 tisíc eur výhier za 60 sekúnd!

Ako vidíš, netreba čakať dlhšie časové intervaly na to, aby si získal Zlatý multilevel jackpot po predošlej výhre. Ak máš práve svoj deň, šťastie sa na teba môže usmiať veľmi rýchlo.

Ako to vyzerá s jackpotmi v kasíno eTIPOS.sk aktuálne? Aj po týchto fantastických zásahoch stále máš o čo hrať. Napríklad Tech4Bet Royal Jackpot ponúka možnosť vyhrať 45 000 €, Zlatý multilevel jackpot má aktuálnu hodnotu 15 000 € a rovnako o 15 000 € hráš v rámci Amusnet Jackpotu. Okrem nich si pozornosť zaslúži rozhodne aj Synot progressive jackpot na diamantovej úrovni v hodnote 7 500 €.