Shaunov systém v rulete – solídna pravdepodobnosť výhry

Shaunov systém v rulete – solídna pravdepodobnosť výhry

Shaunov systém v rulete je veľmi špecifický, no hráčov určite poteší, že prináša solídnu pravdepodobnosť výhry. V čom to spočíva?

Shaunov systém v rulete – čo to je?

Tento koncept prináša solídnu pravdepodobnosť výhry – až 9:1, čo určite všetkých hráčov rulety poteší. Ruleta obsahuje 36 čísel a 1 nulu, dovedna teda 37 hracích polí.

Zoberme si napríklad kapitál vo výške 66 eur. Obsadíš nimi ruletu tak, že zostanú voľné len 4 čísla. V prípade, že padne niektoré z tých voľných 4 čísel, hráč svoju stávku prehráva.

Pokiaľ však padne niektoré z obsadených 33 čísel, hráč vyhráva 6 eur. No neznie to lákavo?

Realita je však taká, že niekedy padnúť niečo z kvarteta neobsadených čísel padnúť musí. Pravdepodobnosť a logika nepustia. Dobrá rada pre všetkých hráčov, ktorí chcú aplikovať Shaunov systém v rulete znie – nehrať tento systém dlho, maximálne jeden až dvakrát.

Príklad hry

Vysvetlili sme si, ako tento koncept funguje, no najlepšie to bude vidieť v praxi.

Ako rozdeliť spomínaných 66 eur?

36 eur stavte na červenú farbu.

Po 4 eurá stavte na miesta, kde sa stretávajú tieto číslice – 0 a 2, 8 a 11, 10 a 13, 17 a 20, 26 a 29, 28 a 31. Upozornenie: nie sú to stávky na tieto čísla, staviť treba medzi spomenuté číslice, nazýva sa to splity. Je ich 6, na každý stavíte po 4 eurá, teda dovedna 24 eur.

Po 2 eurá stavte na hocijaké 3 čísla zo zostávajúcich 4,6,15,22,24,33,35. Vyberte si tri z nich, štyri zostanú voľné. Vsadíte na tri vybrané čísla po dva eurá, teda dovedna ďalších 6 eur.

Dôležité upozornenie pre všetkých, ktorí chcú Shaunov systém v rulete skúsiť. Ubezpečte sa, že hráte francúzsku ruletu a nie americkú! Francúzska ruleta má len jednu 0, zatiaľčo americká má aj druhú – dvojnulu alebo 00. Skrátka a dobre, na americkej rulete majú hráči menšiu šancu na výhru.