Systém Charlotte v rulete – výhry na vlnách romantiky

Systém Charlotte v rulete – výhry na vlnách romantiky

Systém Charlotte v rulete patrí medzi jednoduchšie stratégie a teší sa medzi hráčmi veľkej obľube. A to nielen pre romantické pozadie svojho vzniku.

Romantické pozadie vzniku

Legenda hovorí o tom, že v 19. storočí istá krásna Charlotte v texaskom mestečku Laughlin s týmto systémom zažiarila. A nielenže parádne zarobila na hraní rulety, ale svojou šikovnosťou očarila aj svoju životnú lásku.

Systém Charlotte v rulete

Systém Charlotte v rulete má veľmi jednoduchý princíp. Stačí si vybrať ľubovoľné jedno číslo a vsádzať naň, pokiaľ nepadne.

Je úplne jedno, aké číslo si vyberiete. Hráči rulety siahajú buď po svojom obľúbenom či šťastnom čísle, alebo tiež po čísle, ktoré práve padlo, pretože je všeobecne známe, že v rulete nezriedka padne to isté číslo dvakrát po sebe.

Základný rozpis

2 eurá na prvých 27 spinov,

3 eurá na ďalších 10 spinov,

4 eurá na ďalších 8 spinov,

5 eur na ďalších 6 spinov,

6 eur na ďalších 6 spinov,

7 eur na ďalšie 4 spiny.

8 eur na ďalšie 4 spiny

9 eur na ďalšie 4 spiny.

10 eur na ďalšie 3 spiny

11 eur na ďalšie 3 spiny

12 eur na ďalšie 3 spiny

13 eur na ďalšie 3 spiny

14 eur na ďalšie 2 spiny

15 eur na ďalšie 2 spiny

16 eur na ďalšie 2 spiny

Je to úplne jednoduché. Ak padne vaše číslo, vyhrávate s plusom a môžete hru ukončiť. Alebo začať ďalšiu hru odznova 2 eurá na prvých 27 spinov atď.

Prax hovorí, že pri dodržiavaní uvedeného základného rozpisu Systém Charlotte v rulete prinesie výhru a zisk do vkladu 200 eur. Dôležité je pred začiatkom hry uistiť sa, že máte dostatočný kapitál. Platí tiež, že čím vyšší máte kapitál, tým vyššia je stabilita systému.

A možno pri použití tohto systému oslníte podobne ako Charlotte lásku svojho života.