Najhoršie stávky v rulete: Týmto piatim sa určite vyhnite

Najhoršie stávky v rulete: Týmto piatim sa určite vyhnite

Najhoršie stávky v rulete, týmto piatim sa vyhnite širokým oblúkom.

Najhoršie stávky v rulete: Od týchto piatich ruky preč

Americká ruleta

Americká ruleta je vo všeobecnosti úplne mizerná na stávky. Celková výhoda kasína v tejto verzii rulety je 5,26 %. To je takmer dvojnásobok oproti Európskej rulete – 2,7 %. Pridanie políčka s dvojitou nulou do amerického kolesa robí taký rozdiel. Mali by ste vsádzať iba na stoly Európskej rulety jednoducho preto, že máte väčšiu šancu na výhru.

Stávky na split

Táto stávka sa vzťahuje na dve čísla súčasne, ale dostanete iba polovicu výplaty 35:1. Štandardná výhoda kasína sa zdvojnásobí. V prípade víťazstva získate iba výhru 17:1, takže radšej neuskutočnite stávky na split. Sú jednoducho veľmi nevýhodné z pohľadu hráča.

Stávky na rohy

Táto stávka pokrýva štyri spojené čísla na stole. Stávky na rohy však platia iba 8:1, keď je pravdepodobnosť výhry v európskej a americkej rulete vyššia ako 10 %. Kedykoľvek sú vaše šance na výhru nižšie ako výplata, pozeráte sa na nečestnú stávku.

Stávky na street

Táto stávka zahŕňa rad troch čísel. Stávky na street sa vyplácajú 11:1, ale pravdepodobnosť výhry je 8,1 % na Európskej rulete a 7,9 % na Americkej rulete. Preto je aj stávka na street tak trochu bláznivou stávkou.

Priame stávky

Ide o stávku na jediné číslo a vypláca neuveriteľných 35:1. Pri takejto výplate môžu byť priame stávky v prvom rade dôvodom na hranie rulety. Uvedomte si, že pravdepodobnosť, že vyhráte priame stávky, je najnižšia na stole: 2,7 % pre európsku ruletu a 2,6 % pre americkú ruletu. Strieľajte, keď sa na to cítite, ale držte svoje stávky na nízkej úrovni. Alebo sa možno len držať vonkajších stávok, ktoré ponúkajú menšie výplaty, ale častejšie výhry.