Ruletový systém Tri tucty

Ruletový systém Tri tucty

Ako už názov tohto ruletového systému napovedá, ide o koncept spočívajúci v stávkach na tucty. Ruletový systém Tri tucty je vyvážený a jednoduchý. Užijete si vďaka nemu pohodovú hru a môžete získať zaujímavé výhry.

Ruletový systém Tri tucty

Princíp tohto systému nie je vôbec zložitý.

Základom je zvoliť si 18 čísel, na ktoré bude hráč vsádzať. Je úplne jedno, ktoré čísla si hráč zvolí. Podmienkou je jedine výber šiestich čísel z každého tuctu.

Každý z vybraných troch tuctov bude hráč hrať samostatne. Odporúčaná progresia stávok je nasledovná: 1-1-1-1-1-1-2-2-2-3-3-4-5-6-7-8-9-10.

Pre tých, ktorí náhodou nevedia. Progresia znamená, že v prípade, že v danom spine hráč nevyhrá, postupuje v uvedenom rade stávok.

V prípade, že hráč v danom spine vyhrá, tak sa vracia na začiatok uvedeného číselného radu progresie. Týmto spôsobom je potrebné postupovať samostatne pri každom z vybraných troch tuctov.

Ruletový systém Tri tucty má veľké pozitívum práve vo svojej vyváženosti, keďže hráč bojuje súbežne na troch frontoch. A aj keď to na jednom z nich možno práve nie je ono, je veľká pravdepodobnosť, že na inom to ide výborne.

Poznámka: Je možné si upraviť číselný rad progresie stávok podľa seba a svojich kapitálových možností.

Ide o pohodový systém, pri ktorom si hráč dokáže užiť hru a zároveň je veľká šanca zaútočiť aj na zaujímavé výhry. Treba však zostať v strehu a nepodceniť žiadnu situáciu.

Prečítajte si aj o ďalších zaujímavých ruletových systémoch.