3 dôvody prečo si zahrať ruletu

3 dôvody prečo si zahrať ruletu

Ruleta je symbolom hazardných hier a kasín. Kto by túto hru nepoznal? Toto sú 3 dôvody, pre ktoré si určite zahrať ruletu.

3 dôvody prečo si zahrať ruletu

Možnosti stávok s vyrovnanými výplatnými kurzami

Možnosti stávok s vyrovnanými výplatnými kurzami na rulete vám dávajú dobrú šancu zdvojnásobiť svoju stávku (vyhráš koľko stavíš, napríklad pri stávke 10 € v prípade výhry získaš rovnako 10 €).

Na kolese s jednou nulou, keď urobíte stávku s rovnomernými peniazmi, výhra príde v priemere 18 z 37-krát. To znamená, že v 48,65 % prípadov, keď urobíte stávku s rovnomernými peniazmi, zdvojnásobíte svoju stávku.

Aj keď to z dlhodobého hľadiska znamená, že stále prehrávate viac ako vyhrávate, je to jedna z najlepších dostupných šancí na zdvojnásobenie svojej stávky v kasíne. V skutočnosti máte väčšiu šancu opustiť kasíno tak, že raz vložíte celý bankroll na stávku o rovnomerné peniaze, ako hrať niekoľko hodín s menšími stávkami.

Jednoduchá hra

Ruleta je jednou z najjednoduchších hier v kasíne. Svoje peniaze môžete vložiť na jednu zo stávok na párne peniaze alebo si vybrať jedno číslo. Po uzavretí stávky sa o všetko ostatné postará personál kasína alebo online kasíno.

Odporúčame začať s jednou zo stávok na párne peniaze, ktorými sú červená, čierna, nepárne, párne, 1-18 a 19-36. Tieto stávky sa nazývajú vonkajšie stávky a každá má medzeru mimo jednotlivých čísel, na ktoré vkladáte svoju stávku. Ostatné stávky vyplácajú vyššie sumy, ale všetky stávky majú rovnakú výhodu, takže nezáleží na tom, na čo sa rozhodnete staviť.

Ruleta je pomalšia ako ostatné hazardné hry

Kasína chcú, aby ich hry bežali čo najrýchlejšie, pretože čím viac stávok prijímajú, tým viac peňazí zarábajú. Niektoré hry, ako napríklad hracie automaty, sa dajú hrať rýchlosťou viac ako 500 zatočení za hodinu. Stolové hry sú pomalšie, ale všetky bežia rôznou rýchlosťou.

Keď hráte hazardné hry, musíte zvážiť, ako rýchlo sa hra hrá. Hry, ktoré prebiehajú pomalšie, sú zvyčajne lepšie pre váš bankroll. Ruleta sa hrá pomalšie ako väčšina ostatných hazardných hier, takže aj s vyššou výhodou môžete stratiť menej, pretože každú hodinu menej riskujete.

Keď hráte hru s vysokým house edge (výhodou kasína), mali by ste ísť po minimálnych stávkach. Kombinácia nízkej stávky a pomalej hry pomáha vášmu bankrollu vydržať dlhšie.