White King – užite si majestátny exemplár z ríše zvierat

White King – užite si majestátny exemplár z ríše zvierat

V prírode nepôsobí nič majestátnejšie ako biely lev. Chráni svoju rodinu a vládne nad svojím prírodným kráľovstvom. Ty môžeš skúsiť ovládnuť hru White King.

White King je automat od Playtechu. Zasadená je do srdca prirodzeného prostredia kráľa zvierat. Táto hra má 5 valcov a ponúka 40 výherných línií. Okrem klasických roztočení prináša aj vychytávky – napríklad voľné roztočenia „Majestic Night“.

Biele levy sú zriedkavým a brilantným plemenom. Majú žiarivú bielu srsť a môžeme ich nájsť v rezerváciách Timbavati v Južnej Afrike. Aj miestni ľudia ich považujú za božských náprotivkov klasických leva obyčajného.

Hra White King prináša symboly zobrazujúce nádherné zvieratá. Napríklad na skale sa hrajúce dve biele levíčatá, biela levica pri západe slnka či biely kráľ s jasnou a bohatou hrivou.

Nájdeme tu aj symboly prinášajúce prvok kráľovskej mystiky ako letiaci orol nesúci zlatý zvitok či korunu pokrytú šperkami.

White King vám môže priniesť až 1 000-násobok vkladu

Symbol bieleho leva, ako by ste isto očakávali, prináša najzaujímavejšiu výplatu. Za tri tieto symboly vo výhernej línii inkasujete 50-násobok svojho vkladu. Za štyri symboly na výhernej línii získate 200-násobok vkladu a ak sa na vás usmeje poriadna dávka šťastia a padne vám 5 symbolov bieleho leva vo výhernej línii, odmenou vám bude 1 000-násobok vkladu.

Nielenže symbol bieleho leva môže priniesť až 1 000-násobok vkladu, ale plní v hre White King tiež funkciu wild symbolu. To znamená, že vám môže pomôcť k výherným kombináciám s inými symbolmi.

Jediným symbolom, ktorý wild symbol bieleho leva nenahradí je scatter symbol „White King Scatter“. Tento symbol sa zobrazuje na druhom, treťom a štvrtom valci. Ak sa tri tieto symboly objavia na ľubovoľnej pozícii valcov, získavate trojnásobok stávky a kolo piatich voľných roztočení. Počas týchto bezplatných roztočení bude na valcoch viac wild symbolov bieleho leva, čo zvyšuje vašu šancu na výhru.

White King prináša hráčom nielen zaujímavú príležitosť vidieť jeden z najvzácnejších a najkrajších exemplárov z ríše zvierat, ale aj príjemný herný zážitok s možnosťou získať atraktívne výhry. Tuto hru si môžete zahrať v online kasíne Doxxbet.