Jarný Mystery balíček v DOXXbet kasíno: V hre 3500€!

Jarný Mystery balíček v DOXXbet kasíno: V hre 3500€!

Nielen kúpačky, oblievačky a veľkonočné sviatky vám tento rok spríjemnia jar. Skúste otvoriť svoj Jarný Mystery balíček v DOXXbet kasíno s dotáciou až 3500€! Čo vás v ňom čaká?

Jar sa väčšine z nás spája s kúpaním, oblievaním, šibačkou, dovolenkou, dobrým jedlom a pitím a tradičnými veľkonočnými sviatkami. Tiež s príchodom teplejších, slnečnejších a dlhších dní. Ale pre hazardných hráčov je tu niečo navyše. Je tu Jarný Mystery balíček v DOXXbet kasíno, akcia s celkovou dotáciou 3500€.

Otvoriť svoj Mystery balíček môžete aj vy a pokúsiť sa získať z neho svoj podiel. Akcia v spomínanom online kasíne prebieha každý jarný víkend v období od 26. marca do 19. júna 2022. Hrá sa cez víkendy od soboty 00:00 hod do nedele 23:59:59 hod.

Ako si otvoriť svoj Jarný Mystery balíček od DOXXbet kasíno?

Akcia sa vzťahuje na výherné automaty od Playtechu, z ktorých si určite dokáže vybrať svoj obľúbený slot každý milovník hazardnej zábavy. DOXXbet kasíno si pre hráčov pripravilo štedrú dotáciu, rozdeľuje spolu 2000€ v peniazoch a 1500€ vo forme voľných roztočení. Dokopy hráte o dotáciu 3500 €!

Každý jarný víkend v spomínanom období je v hre 50 balíčkov v hodnote 10 €, 300 balíčkov v hodote 5 €, 400 balíčkov s 25 točeniami zdarma a 500 balíčkov s 10 točeniami zdarma.

Zapojenie do akcie je veľmi jednoduché. Stačí si zahrať niektorý výherný automat od Playtechu z ponuky DOXXbet kasíno. Cez symbol koruny v spodnej časti hry prebieha prihlásenie do Mystery Balíčka. Potom jednoducho stačí kliknúť na Zúčastniť sa Mystery balíčka a hráš o zaujímavé bonusy.

Podrobné podmienky a pravidlá akcie Jarný Mystery balíček v DOXXbet kasíno nájdete na oficiálnych webových stránkach tejto online herne. Užite si jar naplno s hrami od Playtechu a s touto zaujímavou akciou. Možno sa vo vašom Mystery balíčku bude skrývať vaša životná výhra!