Ways of the Phoenix (recenzia hry) – Fénix alebo Drak?

Ways of the Phoenix (recenzia hry) – Fénix alebo Drak?

Dve mystické bytosti na piatich valcoch v hre Ways of the Phoenix. Ste pripravení na konfrontáciu bájneho Fénixa s Drakom?

Dve mystické bytosti – Fénix a Drak na piatich valcoch v rozširujúcom sa hernom okne. Až 3 125 výherných línií, striedania wild symbolov, roztočenia zadarmo a ohromujúci potenciál výhry až 62 500-násobku vášho vkladu! To je automat Ways of the Phoenix.

Ways of the Phoenix – červený Fénix alebo modrý Drak?

Téma tohto automatu je čínska. To aj napriek tomu, že červený Fénix je v gréckej mytológii vtákom spájaným so slnkom. Modrý Drak je, naopak, hlboko zakorenený v čínskej kultúre. Symbolizuje šťastie a kontrolu nad vodou, tajfúnmi a povodňami.

Motív hry  sa nesie v znamení kontrastu ohňa (červený Fénix) a vody (modrý Drak). Atmosféru hry vynikajúco dotvára tradičný čínsky soundtrack.

V hre Ways of the Phoenix nájdete 10 výherných symbolov, wild symbol aj scatter symbol. Päť drahokamov v rôznych geometrických tvaroch a farbách prináša menšie výplatné možnosti. Sada zlatých mincí, zvitok, čínsky bubon a Drak s Fénixom sú ďalšie symboly v hre.

Wild symbol je dračí pazúr s guľou a Scatter je symbol v znamení Yin-Yang.

Táto hra má päť valcov, päť radov a prináša až 3 125 výherných kombinácií. Predvolené herné okno začína v schéme 1-3-5-3-1 so 45 výhernými spôsobmi. Zvyšné pozície sú pokryté priesvitnými ľadovými blokmi.

Keď získate po sebe idúce výhry, spustí sa funkcia Rising Kingdom, ktorá postupne otvorí herné okno do formátu so všetkými piatimi otvorenými políčkami v každom valci so spomínanými 3 125 výhernými líniami.

Po prvom víťaznom roztočení sa počet výherných línií zvýši z pôvodných 45 na 135. Druhá výhra po sebe zo 135 na 405 spôsobov. Tretia výhra po sebe na 675 spôsobov. Štvrtá na 1 125 spôsobov a napokon piata na konečných 3 125 spôsobov. Herné okno ostane na danom počte spôsobom, kým nenastane prehra.

Po prehre sa nevráti herné okno na predvolené nastavenie, ale rovnakými krokmi ako sa zväčšovalo, sa zmenšuje. Výhra po predošlej prehre vráti herné okno do predošlej podoby.

Tri, štyri alebo päť scatter symbolov prinesie 8, 20 alebo 50 voľných roztočení. Hru Ways of the Phoenix si môžete zahrať vo Fortuna casine.