Harlequin Dice (recenzia): Ovocná moderna v kasíne etipos

Harlequin Dice (recenzia): Ovocná moderna v kasíne etipos

Harlequin Dice je moderný výherný automat s ovocnou tematikou. Tento týždeň sa objavil medzi HOT slotmi v kasíne etipos.

Ovocie, ovocie, ovocie. Evergreen výherných automatov. No Harlequin Dice od spoločnosti Synot Games patrí medzi ovocné sloty s moderným prevedením. Ide o slot s troma výhernými riadkami, štyrmi valcami. Šťastie vám môže priniesť 81 výherných línií.

Harlequin Dice medzi HOT slotmi v kasíne etipos

Nechýba wild symbol, ktorý vám pomôže nahradiť akýkoľvek chýbajúci symbol na doplnenie výhernej línie. Pokiaľ sa vám na hernom poli podarí „natočiť“ minimálne tri symboly Bonus, tak sa vám naskytá skvelá príležitosť na výhru – získavate šesť free spinov, resp. voľných roztočení.

Harlequin Dice medzi HOT slotmi v kasíne etipos

zdroj: screenshot etipos.sk

Výrobca udáva výhernosť automatu Harlequin Dice na úrovni 88 % až 98 %. Melóny, čerešne, slivky, hrozná či zvončeky nájdete v modernom a sviežom grafickom prevedení, takže po vizuálnej stránke hra neurazí. Ak si odmyslíme tuctovosť témy, je to veľmi zaujímavá hra. Ovocná tematika – nestarnúca klasika pri výherných automatoch. Nemôže absentovať v žiadnom kvalitnom kasíne. Preto nechýba ani v kasíne etipos.

V týždni od utorka 2. novembra 2021 sa medzi HOT spinmi v kasíne etipos objavili okrem Harlequin Dice aj ďalšie štyri hry: Sizzle Fire, Fruit Jack, Multiplay 81 a 81 Space Fruits. Jednotlivé hry si postupne podrobnejšie predstavíme v našich recenziách.

Užívajte si naplno zábavu s HOT spinmi v kasíne etipos a zabojujte o zaujímavé výhry!