Super Star 27 (recenzia hry): Staň sa hviezdou s ovocnou klasikou

Super Star 27 (recenzia hry): Staň sa hviezdou s ovocnou klasikou

Super Star 27 je jednoduchá a priamočiara hra, ktorá sa hodí, ak práve nemáte náladu na nič komplikovanejšie. Prináša klasickú tému a zaujímavé možnosti na výhru.

Jednoduchá, intuitívna hra, klasická téma. Oddychovka do pohody aj nepohody. Všetko jasné hneď od začiatku. Trojvalcová hra, 27 výherných línií.

Super Star 27 – plusy a mínusy hry

Najčastejšie uvidíte typické ovocné symboly. Prinášajú výplaty od 2 do 10- násobku vkladu.

Ďalšími symbolmi v hre Super Star 27 sú žolíci, BAR, červené číslo 7, zlaté zvončeky či Mystery Symbol (hviezda).

Potrebné je trafiť veľa kombinácií za sebou, aby hráč dosiahol naozaj veľkú výhru. Hra našťastie má aj nejaké bonusové funkcie.

Jednou z nich je wild symbol, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol. Tri divoké (wild) symboly na jednej výplatnej línii prinášajú 30-násobok stávky.

Super Star 27 je jednoduchá hra, čo však môže byť v určitých prípadoch benefitom. Dobrá grafika je plusom. Neinovatívnosť témy mínusom.

Super Star 27

zdroj: egaming.cz

Hre chýba akýkoľvek príbeh, či nová myšlienka. Je to klasický ovocný motív, s tuctovými symbolmi. Okrem toho absentujú aj možnosti skutočne veľkých výhier. Táto hra sa bude páčiť skôr skúseným hráčom, ktorý si autentickú atmosféru kasína budú chcieť pripomenúť v pohodlí domova.

Táto hra je jednou z 20 noviniek od spoločnosti E-Gaming, ktoré nedávno pridalo Monaco Casino do svojho herného repertoáru.