Kasínová revolúcia v MonacoBet! Nečakajte na bonusovú hru, kúpte si ju

Kasínová revolúcia v MonacoBet! Nečakajte na bonusovú hru, kúpte si ju

Doslova kasínová revolúcia v online herni MonacoBet! Už viac nemusíte čakať na bonusovú hru, ale môžete si ju kúpiť kedykoľvek chcete.

Poznáte ten pocit. Hráte výherný slot a čakáte na to, kedy získate bonusovú hru a s tým šancu na zaujímavejšiu výhru. Ako naschvál, nie a nie prísť…

Podobné pocity už viac nemusíte zažívať. Online kasíno MonacoBet pridalo do svojej ponuky výherných automatov nové hry, v ktorých si môžete kúpiť bonusovú hru a to kedykoľvek chcete! Nekonečnému čakaniu je odteraz koniec.

African Sunset 2, Dawn of Olympus, Mariachi Fiesta či Rosh Immortality od Game Art, to sú výherné sloty, ktoré vám prvýkrát v histórii prinášajú túto unikátnu možnosť.

Mnohým z vás teraz preblesklo mysľou – aká bude cena za nákup bonusovej hry? 100-násobok vašej stávky. Po zakúpení za uvedenú cenu sa aktivuje bonusová hra a vy môžete získať podstatne lukratívnejšie výhry.

Napríklad ak hráte za stávku v hodnote 0,45 € a rozhodnete sa zakúpiť si bonusovú hru, tak vaša cena bude 45 €.

MonacoBet prináša sloty, v ktorých si môžete zakúpiť bonusovú hru

African Sunset 2

Užite si nádherný západ afrického slnka so zvieratami ako napríklad lev, žirafy, zebry, slony či nosorožce. Tento slot prináša 15 výherných línií a spomínanú možnosť dopredu si zakúpiť za 100-násobok stávky bonusovú hru. Aktivovať ju potom môžete kedykoľvek chcete jediným kliknutím.

Dawn of Olympus

Zeus, Aténa či Chronos. Vydajte sa na dobrodružné putovanie za gréckymi bohmi. Kto má rád grécku mytológiu, ten je na správnej adrese. Ani v tomto prípade nechýba možnosť zakúpenia si bonusovej hry.

Mariachi Fiesta

Zaujímavý kúsok z dielne spoločnosti GameArt, v ktorom zaujme nielen mexická tematika a krásna tanečnica flamenca ako scatter symbol. Ale aj možnosť zakúpenia si bonusovej hry.

Rosh Immortality

Zakázaná mágia, nádherné princezné, hrôzostrašní trpaslíci či zlomyseľní orkovia. To všetko a ešte omnoho viac na vás čaká v slote Rosh Immortality. Ďalšia hra v ponuke online kasína MonacoBet, v ktorej si môžete dopredu zakúpiť bonusovú hru.

Recenzie výherných automatov či informácie o promo akciách online kasín môžete nájsť TU.