Mysterious Atlantis (recenzia hry) – objavte stratenú Atlantídu

Mysterious Atlantis (recenzia hry) – objavte stratenú Atlantídu

Vydajte sa objavovať tajomstvá bájnej Atlantídy s hrou Mysterious Atlantis. Užite si dobrodružstvo v hlbinách vody a skúste svoje šťastie!

Bájna Atlantída bola vždy zahalená rúškom tajomstva, najmä ohľadom svojej polohy. Atlantída tentoraz nie je pri pobreží Španielska ani pod Antarktídou. Nájdete ju na valcoch hry Mysterious Atlantis od spoločnosti SYNOT.

Výborná grafika, málo výherných línií aj slabšia RTP

Grafika a dizajn spoločnosti SYNOT sú špičkové a poskytujú živé farby, ktoré konkurujú tým najlepším. Mýtické podmorské mesto ožíva vďaka tmavomodrému pozadiu a pozornosti k detailom, ako sú stúpajúce bubliny, vďaka ktorým sa budete cítiť ako pod vodou. Trochu strašidelný soundtrack tiež pomáha vytvárať atmosféru.

Atmosféra Mysterious Atlantis je spojená s plynulým hraním, aké od SYNOT-u očakávame. Tento vývojár vytvára iba hry vo formáte HTML5, čo znamená, že si nemusíte robiť starosti s ďalšími doplnkami, ako je napríklad Flash, a dá sa tiež hrať na všetkých zariadeniach.

Päťvalcový automat prináša 15 výherných línií /vyplácajú sa len zľava doprava/ a s maximálnou možnou výhrou v jednom kole 110 000. Je to slušné, ale v porovnaní na trhu s hrami so 40 a viac výhernými líniami a 243 či 1 024 spôsobmi víťazstva táto hra bledne. To isté platí o RTP /návratnosť vkladov/ 94,65 %. V online slotoch s podobnou témou nájdete aj lepšie RTP.

Misterious Atlantis

Zdroj foto: casino.monacobet.sk

Morské panny a zaujímavé bonusové kolo v hre Mysterious Atlantis

Rozsah stávok je od 0,20 do 100. Kartové symboly vám prinesú 1,3 až 5-násobok vašej stávky. Lodná kotva a zelená urna prináša až 25-násobok stávky. Symbol červenej ryby vašu stávku zvýši 50-násobne. Loď vám prinesie 100-násobok stávky. Wild symbolom v hre Mysterious Atlantis je Poseidon, samotný vládca a boh mora.

Plusom hry je určite bonusové kolo. Kompas na strednom valci spustí tu pravú zábavu. Tri morské panny Červená Thalia, Zelená Dione a Fialová Melita ťa prenesú do sveta zaujímavých výhier. V bonusovom kole máte najlepšie šance prísť k skutočne zaujímavým výhram.

Zaujala vás táto recenzia? TU si môžete pozrieť ďalšie recenzie hier.