MonacoBet prináša znova Happy Days! Hraj o bonus 20 €

MonacoBet prináša znova Happy Days! Hraj o bonus 20 €

Obľúbené Happy Days v online kasíne MonacoBet sú tu znova! Hraj každý deň o bonus vo výške 5 € a dovedna môžeš nazbierať 20 €.

Tvoje šťastné dni v kasíne MonacoBet sú znova tu! Roztoč valce výherných automatov v tejto online herni v dňoch 11. augusta až 14. augusta a získaj zaujímavý bonus. Po splnení podmienok môžeš počas Happy Days získať 5€ bonus každý deň. Akcia trvá štyri dni a tak môžeš dovedna nazbierať 20 € bonus.

Podmienky získania bonusu počas akcie Happy Days v kasíne MonacoBet

Aké sú podmienky pre získanie spomínaného bonusu? Jednoduché, stačí vložiť na váš hráčsky účet v MonacoBet minimálne 25€. Dôležité a určite na to nezabudnite: pri vložení vkladu uveďte promokód HAPPY. Ďalšou podmienkou pre získanie bonusu je pretočiť aspoň 50€ na valcových hrách resp. slotoch.

Pamätajte, že bonus počas Happy Days možno získať len jedenkrát za deň. V prípade, že realizujete vklad na svoj hráčsky účet prostredníctvom sms, tak kontaktujte podporu online kasína.

Nielen obľúbená akcia Happy Days vie vyčariť úsmev na tvárach hazardných hráčov. V kasíne MonacoBet prinášajú rozličné tematické týždne, ako napríklad naposledy Mystery týždeň. Počas ktorého mohli hráči usilovať o svoje tajomné a atraktívne výhry.

Zmieňované online kasíno navyše neustále pracuje na rozširovaní ponuky hier. Naposledy pribudlo deväť nových kúskov z dielne spoločnosti Tech4Bet. Niektoré z nich, napríklad Respin Queen, sme vám už bližšie predstavili v našej recenzii.

Nielen o zaujímavé promo akcie, tematické týždne či nové hry je online kasíno MonacoBet voči milovníkom hazardnej zábavy štedré. Nechýbajú ani parádne výhry, napríklad koncom júla sme vás informovali o šťastnom výhercovi, ktorý vyhral takmer 25 tisíc €.

Neváhaj a užívaj si svoje „šťastné dni“ s akciou Happy Days v rámci ktorej môžeš vyzbierať bonusy v celkovej hodnote 20€.