Nezabudnuteľné leto! V kasíne MonacoBet vyhral takmer 25 000 €

Nezabudnuteľné leto! V kasíne MonacoBet vyhral takmer 25 000 €

Letný zážitok, na ktorý v živote nezabudne! Aj tak by sa dala nazvať výhra takmer vo výške 25 000 € v online kasíne MonacoBet.

Leto v plnom prúde. Ľudia cestujú, spoznávajú nové miesta, užívajú si slnko, kúpanie či spoznávajú nových zaujímavých ľudí. Skrátka, leto ako má byť. Ale pre hráča MAC***22 toto leto bude nezabudnuteľné z úplne iného dôvodu. Tým je životná výhra vo výške takmer 25 000 €!

Tretia najvyššia júlová výhra v online kasíne MonacoBet

Aby sme boli presnejší, za 350€ si odniesol výhru 24 650 €. Šťastný hráč sa tak zaradil do rebríčka TOP 3 najvyšších výhier mesiaca júl 2022. Pred ním sú len hráči STR***IE s výhrou 30 400  a JUR***ON, ktorý vyhral 29 200 €. Ako vidieť, júl v kasíne MonacoBet je k hráčom veľmi štedrý.

Nielen skvelé výhry prinášajú radosť milovníkom hazardnej zábavy v spomínanom online kasíne. Neustále môžu bojovať o atraktívne odmeny v rámci rôznych zaujímavých promo akcií. Aktuálne napríklad prebieha v kasíne Mystery týždeň.

V nedávnej minulosti si mohli hráči užiť napríklad Divoký týždeň či Antický týždeň. MonacoBet prináša tiež akciu Happy Days, počas ktorej sú v hre 5€ bonusy každý „šťastný“ deň. Okrem toho do ponuky tohto online kasína neustále pribúdajú nové zaujímavé hry. Naposledy rozšírili ponuku o deväť slotov od spoločnosti Tech4Bet a predtým pribudlo 10 noviniek od e-gaming.

V online herni MonacoBet zažiješ množstvo zábavy a potešia ťa nielen nové hry či zaujímavé akcie, ale aj možnosť atraktívnych výhier, o ktoré nie je núdza.