Respin Queen (recenzia): Staň sa vládcom respinov v MonacoBet

Respin Queen (recenzia): Staň sa vládcom respinov v MonacoBet

Online kasíno MonacoBet nedávno rozšírilo svoju ponuku hier o 9 noviniek od spoločnosti Tech4Bet. Jednou z nich je slot Respin Queen, ktorý vám bližšie predstavíme v našej recenzii.

Respin Queen je ovocný slot od spoločnosti Tech4Bet, ktorý prináša síce klasickú tematiku, ale zároveň moderný štýl a funkcie.

Respin Queen – to je Royal Jackpot, uzamykanie wild symbolov s respinmi a multiplikátory výhier

Hneď v úvode nutné zmieniť čerešničku na torte, ktorú tento slot prináša. Je to Royal Jackpot, ktorý padá náhodne a aj pri najnižšej hodnote spinu (roztočenia) môžete získať kráľovskú výhru!

Na valcoch budete vidieť typické ovocné symboly a vrátite sa symbolicky do old schoolovej kamennej zafajčenej herne. Päť valcov s troma radmi symbolov je nabitých vitamínmi – citróny, čerešne, broskyne, slivky, hrozno či melóny.

Slot Respin Queen má päť výherných línií a na dosiahnutie niektorej z nich je potrebné nakombinovať aspoň tri rovnaké symboly. Výnimkou v tomto smere sú čerešne, ktoré v trojkombinácii len vracajú stávku na spin.

Joker (žolík) – wild symbol slotu – pokiaľ vytočíte tento symbol vo výhernej línii, uzamkne wilds a spustia sa respiny, ktoré dotočia ostatné valce. Respiny pokračujú až dovtedy, kým neprestanú padať výherné kombinácie. Už chápete, prečo názov Respin Queen?

Navyše výhry sa násobia multiplikátormi – x3, x4 alebo x5 v závislosti od počtu rovnakých symbolov (9, 12 alebo 15).

Napriek tomu, že Respin Queen prináša otrepanú a často využívanú ovocnú tému, nudiť sa s týmto slotom od Tech4Bet nebudete. Novinka, ktorá nedávno pribudla do ponuky výherných automatov online herne MonacoBet nielen skvele zabaví, ale vďaka funkcii uzamykania wild symbolov a multiplikátorov výhier si môžete prísť na skutočne rozprávkové výhry. Nehovoriac o tom, že je tu možnosť aj za najnižšiu stávku získať Royal Jackpot – výhru pre skutočných kráľov.

Postupne vám budeme v našich recenziách predstavovať aj ďalšie novinky z dielne Tech4Bet v kasíne MonacoBet.