Joker 40 (recenzia hry) – novinka v kasíne Monaco

Joker 40 (recenzia hry) – novinka v kasíne Monaco

Joker 40 možno neprináša inovatívne prvky do sveta hazardnej zábavy, no s novinkou v kasíne Monaco môžete získať slušné výhry.

Dávno pred rozmachom hazardných hier na internete museli ľudia opustiť svoje domovy a ísť do skutočných kasín, ak chceli roztočiť valce na výherných prístrojoch a získať tak nejaké vreckové navyše. V dnešnej dobe máme to šťastie, že si vzrušenie z točenia môžeme vychutnať z pohodlia domova. Alebo dokonca z nášho mobilného telefónu. A tematika niektorých hier sa spolu s technológiou možno až tak výrazne nezmenila.

Joker 40 osvedčenou klasikou, no so zaujímavou možnosťou výhier

Novinka v kasíne Monaco Joker 40 je ukážkovým príkladom hry, ktorá sa vracia k starým arkádovým výherným automatom. Vďaka piatim valcom, ktoré sú vybavené koktejlom ovocných ikon a  šťastným číslom 7 a hviezdou, hra určite osloví každého hráča, ktorý má rád staré hry s nádychom modernosti. V tejto súvislosti by ste ale nemali čakať príliš veľa v podobe prepracovaných dizajnových funkcií alebo 3D grafiky.

40 výherných línií, možnosť výhry 2 000-násobku vášho vkladu, bonusové kolo s možnosťou až 30 roztočení zadarmo, funkcia hazardu, pri ktorej vyberáte červená/čierna a môžete svoje výhry buď zdvojnásobiť alebo sa do základnej hry vraciate bez výhry.

Ikona žolíka (joker) je nielen dobre plateným symbolom základnej hry, ale v hre Joker 40 plní aj funkciu wild symbolu. Budete ju chcieť v hre vidieť čo možno najčastejšie.

Hra Joker 40 vám neutkvie v pamäti svojou grafikou, témou či príbehom. Ale zase nie každý automat musí byť skúsenosťou, ktorá vám zmení život. Aj keď je téma hry dosť všedná a herné vlastnosti sú trochu neinšpiratívne, stále máte šancu vyhrať 2000-násobok stávky. Vyskúšať si hru Joker 40 môžete v kasíne Monaco aj zadarmo pre zábavu.

Recenzie ďalších hier si môžete prečítať TU.