Hell Mania (recenzia hry) – nájdeš svoje šťastie v pekle?

Hell Mania (recenzia hry) – nájdeš svoje šťastie v pekle?

Recenzia hry Hell Mania. Nájdeš svoje šťastie v pekle?

Výherný automat Hell Mania od spoločnosti Synot Games je zasadený do ohnivého podsvetia. No napriek tomu je schopný vyplatiť nejaké nebeské výhry, keď na 5 valcoch pristanú symboly démonov vysokej hodnoty, zatiaľ čo špeciálne bonusové funkcie, ako je rozširovanie wild symbolov a multiplikátory výhier, by mali vytvoriť niekoľko horúcich výhier.

Hell Mania – nájdi svoje šťastie v pekle

Po padnutí série zhodných symbolov na ktorejkoľvek z 5 výherných línií na susedných valcoch zľava doprava vyhrávate a pri jackpote môžete siahnuť až na 500-násobok celkového vkladu, ktorý si môžete uplatniť, keď sám Diabol vstúpi do hry.

Percentuálny pomer návratnosti vkladov hráčov je dobrý.

Láva a stĺpy krypty dodávajú pozadiu valcov vhodný pekelný štýl a okolo nich je ozdobný kovovo vyzerajúci rám, ktorý sa opakuje v mnohých symboloch.

Symboly hracích kariet 10 a J vyplácajú 1x, 2x alebo 4x základnej stávky pri pristátí na 3, 4 alebo 5 valcoch výhernej línie. Symboly Q, K a A majú hodnotu 2x, 4x alebo 8x.

Hell Mania prináša aj multiplikátor výhier. Ak na prvých troch valcoch z ľavej strany bol rovnaký symbol karty, hodnota výhry sa strojnásobí. Ak bol rovnaký symbol na prvých štyroch valcoch, výhra sa štvornásobí. Ak sú všetky valce vyplnené jedným symbolom, výhry sa 5x zvýšia.

Srdce diabla, fialový kríž a symbol pentagramu prinášajú niektoré z najlepších výhier, ale to najlepšie zo všetkého je uložené pre samotného Lucifera. Tento usmievavý démon vypláca 8-násobok vkladu, keď je na 2 valcoch, zatiaľ čo na 3, 4 alebo 5 prináša 20x, 100x alebo 500x základnej stávky.

Krásna diabolka je wild symbol, ktorý môže pôsobiť ako každý iný. Dokončuje výherné rady, keďže dokáže vyplniť medzery v súvislom slede zodpovedajúcich symbolov, alebo premení výhernú kombináciu na lepšie platiacu líniu.

Konečný verdikt? Pekné diabolské prostredie, nie sú tu ale žiadne roztočenia zadarmo, čo sa synot snažil kompenzovať multiplikátormi výhier.

Hru Hell Mania si môžete zahrať v online kasíne eTIPOS.sk.