Gaelic Luck (recenzia hry) – zelené kopce Írska volajú

Gaelic Luck (recenzia hry) – zelené kopce Írska volajú

Zelené kopce Írska volajú! Nasaďte si vychádzkovú obuv a nasledujte dúhu v snahe objaviť veľký hrniec plný zlatých mincí. Predstavujeme hru Gaelic Luck.

Gaelic Luck je automat od spoločnosti Playtech. Prelomil v ňom tradíciu a vylúčil z valcov vyobrazenie tradičných írskych symbolov ako napríklad škriatkov a podobne.

Zlomyseľných škriatkov nahradia tri krásne slečny

Absencia zlomyseľných škriatkov niekomu možno bude chýbať. No väčšine mužov asi ani nie. Pretože namiesto nich na valcoch môžete naraziť na tri šťastné a krásne dievčatá.

Vo farebných korzetových šatách  vyzerajú naozaj úchvatne. Samozrejme, v hre nie sú len pre to, aby fungovali ako pastva pre oči. Aj keď budete žasnúť nad ich pôvabom, sú tu pre to, aby vám priniesli voľné roztočenia či multiplikačný bonus. S 10-násobným multiplikátorom môžete získať až 20 voľných roztočení.

Hra Gaelic Luck sa môže pochváliť aj pôsobivou návratnosťou vkladov 97,06 %, čo je nadpriemerná hodnota, takže zaiste aj týmto poteší všetkých hráčov.

Ponúka päť valcov v troch radách s tradičnými írskymi symbolmi ako sú napríklad hrnce so zlatom, dúhy, zlaté podkovy či štvorlístky.

K dispozícii je 20 nastaviteľných výherných línií.

Gaelic Luck – honba za hrncom plným zlata

Symboly krásnych dievčat upútajú vašu pozornosť určite najviac, ale nie sú najlepšie zaplatené. Dievčina v ružových šatách s výraznými kučerami vám prinesie maximálne 400-násobok vkladu. Blonďavá kráska v modrom vám môže priniesť výplatu vo výške 500-násobku vkladu a „ryšavka“ v zelených šatách môže váš vklad rozmnožiť 1 000-násobne.

Dúha tiahnuca sa cez logo Gaelic Luck je symbol scatter a má výplatnú hodnotu 5x, 10x alebo 50x vášho vkladu podľa toho, či sa na valcoch zobrazili tri, štyri alebo päť symbolov súčasne a kdekoľvek.

Veľký hrniec so zlatom je to, po čom budete túžiť viac ako po krásnych dievčinách. Je to wild symbol a ponúka výhru jackpotu vo výške 10 000-násobku vášho vkladu.

Kedykoľvek sa na prvom a piatom valci objavia symboly bonusu – zlatá podkova a štvorlístok, budete vedieť, že je váš šťastný deň. Následne sa ocitnete tvárou v tvár trojici krásnych dievčat, z ktorých si vyberáte svoju vyvolenú a odhalí sa vám počet voľných roztočení, ktoré získate. Získať môžete 3, 4, 5, 7, 10 alebo 20 hier zdarma.

Potom vám bude odhalených šesť štvorlístkov, z ktorých si tiež môžete vybrať. Získate multiplikačný bonus – 2x, 3x, 4x, 5x, 7x alebo 10x. Ten sa použije na všetky vaše výhry počas daného počtu hier zdarma, ktoré ste získali.