Epic Ape (recenzia hry) – epické možnosti v džungli

Epic Ape (recenzia hry) – epické možnosti v džungli

King Kong je oproti tomu nič! Epic Ape vás zavedie do džungle, v ktorej môžete vyhrať 4 096 rôznymi spôsobmi. Neznie to úžasne?

Epic Ape od Playtechu nepatrí medzi tradičné automaty. Namiesto klasických piatich valcov prináša šesť valcov a namiesto zvyčajných troch radov sú k dispozícii štyri rady.

Epic Ape – 4 096 výherných možností a 6 valcov

Láka možnosť 4 096 rôznych víťazných kombinácií. Okrem toho špeciálne funkcie a bonusy. Spustite až 100 roztočení zadarmo pre gigantický bonus a poteší aj multiplikátor pri wild symboloch.

Táto hra Epic Ape má vysokú volatilitu a môže byť náročná na spustenie bonusových funkcií. Prechádzka džungľou nebude vôbec jednoduchá. Nečakajte, že výhry budú na každom strome.

Zvodná džungľová kulisa s hmlistým oparom vás pohltí svojou atmosférou. Cítite vlhkosť tropického podnebia a pulzujúci rytmus bubna energizuje hru.

Keď sa zoznámite s výplatným potenciálom výhernej tabuľky zistíte, že nie všetko vyzerá tak veľké, ako množstvo výherných línií, či počet valcov a radov v hre.

Maximálna výhra je len 300-násobok vášho vkladu pri zhode šiestich symbolov opice na valcoch. Na druhej strane pri 4 096 výherných možnostiach môžete trafiť kombináciu viacerých z nich, čím sa vaše výhry zvyšujú.

Okrem toho, dostať sa do bonusového kola a vydržať v ňom je ťažká práca. Trpezlivosť je pri Epic Ape hre skutočne potrebným faktorom. Bonus v tejto hre nie je zárukou veľkej výhry.

100 voľných roztočení síce znie lákavo, no v praxi najčastejšie „chytíte“ tri scattery a táto kombinácia vám prinesie 8 voľných roztočení. Aby ste dosiahli vysnívaných 100 voľných roztočení, budete potrebovať kombináciu šiestich scatterov, čo vôbec nie je jednoduché.

Čo dodať na záver? Ak sa vám páčia automaty rozmerov titanov a máte radi vzrušenie z možnosti veľkej výhry, nemôžete s touto hrou nič pokaziť. Epic Ape má obrovský potenciál pre niektoré veľké ceny. Multiplikátory a roztočenia zadarmo na šiestich valcoch s toľkými výhernými možnosťami znamenajú, že nejaký šťastný hráč zasiahne fantastické peňažné ceny. Tým hráčom by ste mohli byť vy, ak naložíte skutočné peniaze a roztočíte epické kotúče vo Fortune.