Dragons of Fortune (recenzia hry) – len pre statočných dobrodruhov

Dragons of Fortune (recenzia hry) – len pre statočných dobrodruhov

Ohniví draci, ľadoví draci a draci všetkých živlov spoja svoje sily v tomto dobrodružstve zvanom Dragons of Fortune.

Cesta rozprávkovou krajinou s dračou tematikou môže byť náročná a možno si počas nej budete hrýzť svoje nechty. Pre neohrozených dobrodruhov a zvedavých prieskumníkov však môže byť veľmi vzrušujúca. Na tých najlepších čakajú hordy zlata.

Až 243 spôsobov výhry v Dragons of Fortune

Automat Dragons of Fortune ponúka päť valcov s troma radami. Dizajnom vám pripomenie fantasy dobrodružné knihy z mladosti. Farebné mýtické zvieratá sú bohato ilustrované. Výborne sú kombinované s rozprávkovým pozadím a lahodiacou zvukovou stopou. Všetko dokopy vytvára pohlcujúci fantasy svet, v ktorom nájdete únik zo všednej reality.

Tento automat ponúka až 243 spôsobov výhry. Tešiť sa možno na lákavé finančné odmeny. Hráči si môžu vybrať jedného z piatich rozličných drakov pre rozličné voľné roztočenia s multiplikátorovými wild symbolmi.

Skalnaté hory a vlajky mávajúce nad hradnými vežičkami dotvárajú fantasy atmosféru Dragons of Fortune. Možno sa budete cítiť ako v kulisách Petera Jacksona v krajine Stredozeme.

Funkcia hazardu pre odvážnych

Dračie oko je wild symbolom, ktorý pomáha zvyšovať výherné línie nahradením symbolov. K dispozícii je aj funkcia hazardu. Po výhre môžete hazardovať s farbou nasledujúcej hracej karty, ktorou môžete svoju výplatu zdvojnásobiť, prísť o jej polovicu či ju stratiť úplne celú.

Okrem tejto vychytávky nie sú v hre žiadne špeciálne funkcie.

Mystický portál je scatter symbolom. Tri alebo viac týchto symbolov vám prinesie bonusové roztočenia zadarmo. Vyberáte si jedného z piatich drakov. Každá možnosť prenesie hráča do novej ríše, ktorá korešponduje s vybratým dračím elementom a následne sa začnú točiť vaše bonusové valce.

Hra Dragons of Fortune má výbornú atmosféru a dramatickosť, ktorá osloví zaručene všetkých milovníkov fantasy žánru a hráčov, ktorí majú radi vysokú mieru rizika. Akcie v základnej hre sú síce obmedzené, ale v bonusovom kole budete svedkami strhujúceho dobrodružstva a s potenciálom vysokých výhier.

Táto hra je výzvou pre všetkých statočných dobrodruhov milujúcich adrenalín a riziko. Hrajte ďalšie skvelé hry online.