Booming Gold (recenzia hry) – ponorte sa do sveta luxusu

Booming Gold (recenzia hry) – ponorte sa do sveta luxusu

Booming Gold vás zoberie do života superboháčov – autá, ženy, zlato, šperky. Prečo nevyskúšať hru venovanú peniazom a výsadám, ktoré prinášajú?

Zaujímavý koncept zvolili vývojári hry Booming Gold. Hráčov lákajú pri hraní automatov najmä peniaze a možnosť ich získania. Táto hra ukazuje hráčom všetky úžasné veci, ktoré by mohli získať, ak by sa im napríklad pri hraní Booming Gold podarilo zarobiť poriadny balík. Neobvyklý prístup, ale prečo nie?

Booming Gold vás zavedie do sveta luxusu

Symboly krásnych žien, drahých šperkov, áut či zlata vynímajúce sa na pozadí nočnej oblohy „mesta hriechu“ – Las Vegas. Už to samo o sebe vytvára jedinečnú atmosféru, ktorá vás vtiahne do prostredia honosného životného štýlu.

Elegantnú grafiku výborne dopĺňa hudba s jazzovou tematikou. Táto kombinácia vám prinesie špičkový herný zážitok.

Booming Gold je hra s piatimi valcami, troma radmi a 20 výhernými líniami.

V hre je päť základných symbolov, čo je menej, ako je väčšina hráčov zvyknutá – zlaté športové auto, zlatý prsteň, hromada zlatých mincí, zlaté tehličky a krásna žena v zlatých bikinách.

Výplaty sú priemerné, možnosti výhry znížené.

Symbol scatter je náhrdelník so znakom dolára. Tento symbol vám môže priniesť finančné výhry bez ohľadu na svoju pozíciu na valcoch. Nájdite tri alebo viac týchto symbolov a získajte peňažnú výhru aj roztočenia zadarmo.

Symbolom wild sú ženské výrazne ružové pery so zlatými zubmi. Môže nahradiť základný symbol a kombinácie symbolov wild sú najcennejšie v hre.

Hra prináša zaujímavý koncept, estetické prevedenie doplnené vkusnou hudbou s jazzovou tematikou, ktorá sa k hre hodí. Výplatná tabuľa hráčov túžiacich po poriadnych balíkoch asi sklame.

Napriek tomu sa vstúpiť do sveta luxusu v tejto hre určite oplatí.