Blood (recenzia hry) – ak sa nebojíte upírov, poďte do toho!

Blood (recenzia hry) – ak sa nebojíte upírov, poďte do toho!

Blood od Apollo Games má síce krátky názov, no prináša skvelý vizuál a niekoľko pútavých funkcií.

Blood je automat s upírskou tematikou, ktorá sa hrá na piatich valcoch, s troma radami a piatimi výhernými líniami.

Blood – temný dizajn s upírskym motívom, zaujímavé výhry

Temný dizajn vás vtiahne. Nájdeme tu symboly ako desivý netopier, diabolský upír či prepichnuté srdce. Klasické upírske motívy ako kríž, cesnak, žena s viditeľnou stopou uhryznutia na krku alebo truhla.

Zhora na valcoch dohliadajú na vašu hru lebky a dvere do upírskeho zámku sú umiestnené dole.

Pražský Apollo Games sa inšpiroval Transylvániou a upírmi. Takže milovníci tejto tematiky si zaručene prídu pri hre Blood na svoje.

S hudbou sa vývojári ale mohli vyhrať, tejto hre by sedel nejaký strašidelný soundtrack.

V hre je len päť výherných línií. Priemerný výnos je na úrovni 94,36 %, čo je pod priemerom 96 %. Táto hra má strednú volatilitu.

Špeciálne upozorňujeme na symbol hláv plávajúcich v krvi. Tieto stratené duše sú obzvlášť krvavým wild symbolom. Je to tiež rozširujúci sa wild symbol, ktorý sa tiahne tak, že vyplní celý valec a uľahčuje tak kombinovanie.

Wild symboly sa môžu objaviť na niekoľkých valcoch naraz a je to kľúčové pri dosiahnutí mnohých výhier.

V hre Blood nie sú k dispozícii žiadne roztočenia zadarmo ani žiadne bonusové hry. Má však zaujímavú možnosť získať peknú výhru. Ak ktorýkoľvek symbol zodpovedajúcej hracej karty vyplní všetky tri rady na troch, štyroch alebo piatich valcoch, výhry sa strojnásobujú, štvornásobujú alebo späťnásobujú.

Tento vydarený kúsok od spoločnosti Apollo Games zaujímavým gotickým spôsobom oživuje upírsku tematiku na vašich počítačoch či mobiloch. Soundtrack síce nezodpovedá vzhľadu a štýlu hry, ale ak dávate prednosť tradičným zvukovým efektom automatov, budete spokojní.

Hrateľnosť je jednoduchá a táto hra ponúka možnosti získania pekných výhier. Napríklad uvedená možnosť, keď hracími kartami zaplníte všetky tri rady na troch, štyroch či piatich valcoch a môžete sa tešiť na 3, 4 a 5 násobky svojich stávok.